kızlar hamile kalamıyorum ilk eşimmi doktora gitmeli yoksa...?

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.292
2.433
25
Kızlar selam 1 yıldır evliyim 10 aydır korunmuyoruz gebelik olmadı hiç doktora gidicez artık ilk eşim gitse tüm raporları alsak bende o raporlarla hastaneye gitsem daha hızlı mı olur sürec cunku doktor eşimin testlerinide istiyor bilgilendirir misiniz

Daha mantıklı gibi geliyor çünkü sperm testi istiyolar onun için 3 gün cinsel perhiz sonrası alıyorlar sperm örneklerini sizinki 2 günde bakılır tüm testlere sonra tedaviye başlarsınız inşallah ❤

Teşekkür ederim canım ben,m

Merhaba, ilk eşinizin çıkması daha iyi olur. Benim doktorum eşimin test sonucunu üroloji görmesine rağmen kendisi de görmek istedi. İnsallah tüm sonuçlarınız güzel çıkar

eger siz gidecekseniz adetin 2 günü yada 3 günü gidin tüm hormonlarınıza bakılır testleriniz yapılır eşiniz gitse bile mutlaka siz adetliyken gelin derler tüm tetkikler için eşinizi bekleyip adet dönemini kacırmayın

ama adetken nasıl muayane kontrol yapabilicek ki

şuan adetin ilk günü yarına randevu bulursam aliyim

Beraber gidin doktora doktor ne gerekiyorsa yapar benim dayimin cocugu olmuyor dayimda gitti dayimda birşey cikti gelinde cikti

daha once hiç muayene olmadım çok korkuyorum cesaretimi toplarsam gidicem
bende cok korkuyordum 4 ay olmuştu korunmayalı olmadı ilk defa o zaman gittim arkadaşlar uyardı o yüzden adetliyken gittim cok şükür kötü bişey cıkmadı ama küçük bir miyomum varmış oda etki etmez dedi d vitamini eksik çıktı takviye verdi ve 4 ay daha normal dene olmazsa öyle gel dedi bekliyorum bende bu 6 ayım hala bişey yok olmazsa 2 aya tekrar gidecem hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…