Kizlar hamile arkasına hediye Alicam sizce hangisi karar veremedim

Erceyl

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2021
15
7
38
ucu arasında kararsız kaldım ;((( o bana baya güzel hastane çıkışı ve kapı süsünü yaptırmıştı bende şimdi güzel bişi almak istiyorum ben hepsini beğendim ama hediye olacak kararsız kaldım

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatlara çıkabiliyorsanız trendyolda daha güzelleri var oraya bakmanızı tavsiye ederim. Uzun gecelik, alt üst takım, süslü bir sabahlık şeklinde olanlar kullanışlı bence ben de öyle bir şey bakıyorum.

O fiyatlara çıkabiliyorsanız trendyolda daha güzelleri var oraya bakmanızı tavsiye ederim. Uzun gecelik, alt üst takım, süslü bir sabahlık şeklinde olanlar kullanışlı bence ben de öyle bir şey bakıyorum.
Trendyolda değişim yok canım bendeni tuturamazsam baktım bu urunler orada daha pahalı diğer modeller de çok dantelli ya çok içime sinmedi buradan daha önce almıştım bende kaliteli ürünleri

Böyle bir şey mesela

Eklentiler

• 22C8E447-20CC-4C82-9069-21FADC4A2EF3.png
    22C8E447-20CC-4C82-9069-21FADC4A2EF3.png
    659,4 KB · Görüntüleme: 55
Balon desenli hariç ikisini beğendim ekru olanı daha çok beğendim sanki

Böyle bir şey mesela
Danteli hoşuma gitmedi gordumde bunu Trenyoldan oyuncak dolabı aldım geçende yalnis geldi iade vs ugrasmadim. Satıcıda hiç ilgilenmedi artık çok bişi almıyorum.

Danteli hoşuma gitmedi gordumde bunu Trenyoldan oyuncak dolabı aldım geçende yalnis geldi iade vs ugrasmadim. Satıcıda hiç ilgilenmedi artık çok bişi almıyorum.

ya acaba sana mı öyle denk geldi, yıllardır alışveriş yapıyorum değişimlerim de oldu, hiç sıkıntı çıkmadı. Arkadaşının tarzını bilmiyorum ama lohusalar genelde böyle dantelli seviyor. Hatta ben bi ara öyle abartı dantel bakmışım ki gelinlik gibi, 1000 tl diyince vazgeçtim o tarzdan 😂 eğer çok yakın arkadaşınsa fotoğraflarını at ekran görüntüsünden, fiyat göstermeden o seçsin, hem daha makbule geçer hem kafanda soru işareti kalmaz.

Balon desenli hariç ikisini beğendim ekru olanı daha çok beğendim sanki
Evet bende ekru olana sıcak bakıyorum ama foto çekiminde
ya acaba sana mı öyle denk geldi, yıllardır alışveriş yapıyorum değişimlerim de oldu, hiç sıkıntı çıkmadı. Arkadaşının tarzını bilmiyorum ama lohusalar genelde böyle dantelli seviyor. Hatta ben bi ara öyle abartı dantel bakmışım ki gelinlik gibi, 1000 tl diyince vazgeçtim o tarzdan 😂 eğer çok yakın arkadaşınsa fotoğraflarını at ekran görüntüsünden, fiyat göstermeden o seçsin, hem daha makbule geçer hem kafanda soru işareti kalmaz.
O bakmış bunlara zaten watsap grubunda konuşuyoruz :KK66:)) bolustuk arkaslarla birisi süt makinasıni alacak birisi bebeğe takım ve muslin battaniyelerini bende lohusa takımını alcam :KK66:)) haberli gibi habersiz supris yapacağız 2007 den beri ayrılmayan grubuz düğünde de böle yaptık hep eksiklerimizi birbirimize alıyoruz işte :KK66:)) beğendiklerini artmıştı . Trendyol konusunda bilmiyorum ben batsizsim sanırım bida almadım zaten

Evet bende ekru olana sıcak bakıyorum ama foto çekiminde

O bakmış bunlara zaten watsap grubunda konuşuyoruz :KK66:)) bolustuk arkaslarla birisi süt makinasıni alacak birisi bebeğe takım ve muslin battaniyelerini bende lohusa takımını alcam :KK66:)) haberli gibi habersiz supris yapacağız 2007 den beri ayrılmayan grubuz düğünde de böle yaptık hep eksiklerimizi birbirimize alıyoruz işte :KK66:)) beğendiklerini artmıştı . Trendyol konusunda bilmiyorum ben batsizsim sanırım bida almadım zaten
Allah'ım maşallah ne güzel dostluklar bunlar, çok özendim size <3

Allah'ım maşallah ne güzel dostluklar bunlar, çok özendim size <3
Ay canım kiyamam ya Allah herkese nasip etsin bir banka şubesinde başladı. arkadaşlık bekardik evlendik çocuklar oldu onlarda bizim gibi arkadaşlar :KK66:)) şimdi ikinci geliyor bizimkine :KK66:)) 2 . Türü atıyoruz eslerde çok iyi anlaştı bizim gibi çok şükür :KK66:)

Olur sonuçta anne giyecek ve kız bebek bekliyorsa eminim krem pembe gecelikleri takımları vardır. Ama bu çok daha güzel geldi gözüme..
Ay bakıyorum 2 saattir larcivertinde de aklım kaldı şimdi sen böle diyince hastane çıkışı beyazlı olacak dur bı durum yoklayim :KK66:) bakalım

Bence arkadaşına sor

X