kızlar haftaya bebişime kavuşuyorum

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
1.170
6
dün kontrolüm vardı. 39. haftada olmama rağmen bende öyle şiddetli bir ağrı yok. doktorum eğer bu hafta içinde bebeğim doğmazsa pazartesi günü tekrar gözden geçirip doğumuma karar verecekmiş. bebeğimin kilosuda 3 750 olmuş. normal doğum istediğim halde sanırım sezeryan olacağım. kafam çok karışık:çok üzgünüm:

Merhaba , size bişey danışmak istiyorum. Siteye yeni kayıt oldum , fakat kendimi üyeler arasında göremedim.. Bir takım ayarlar yapmam gerekiyorsa eğer nasıl yapacağımı da bilemiyorum. Bu arada hamileliğimin 35. haftasındayım . Sürekli olarak mart annelerinin yazdıklarını takip ediyorum . Yardımcı olursanız eğer sevinirim..

yeni kayıt olduğun için görememiş olabilirsin.yardımcı olmak isterdim ama ayarların nasıl yapıldığı konusunda benimde pek bilgi sahibi olduğum söylenemez.

polyana benimde doğumum 13 mart gözüküo 16 gün var ve benimde hiç sancım yok normal doğum istiyorum.herseyin doğal olmasını istiorum yani suni sanci istmiyorum ama nasıl olcak artık haftaya bişi der heral dktr...dktr normal dio ama bizim oğlan yerinden memnun heral hiç ağrı yok :))...

ayyy ne heycanlı kızlar yaa bende temmuz annesi olucam allah bir avazda sizi bizi kurtarsın inş. :)

canım Allah kurtatsın..maaşallah bebişin kilosu iyi dr sezeryan diyorsa bebişi sıkıntıya sokma

benım oglusumda doktor 10 marta gun verdı yanı 13 gun sınra ALLAHIN ıznıyle anne olcamm

benim doktorumda 12 marta gün verdi bakalım o güne kadar bekliyeceğiz eğer sancılarım gelmezse herhalde sezaryanla olucak ama bende normal olmasını istiyorum bekleyip görücez artık. Allahım sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

benimde doğumum 6mart görünüyo eğer 6martta doğmazsa dr beklemez alırız dedi çok az kaldı fene heyecanlıyım

benım oglusumda doktor 10 marta gun verdı yanı 13 gun sınra ALLAHIN ıznıyle anne olcamm

evet canım hayırlısıyla inşaallah son 13 gün.... kendini nasıl hissediyosun.bende biraz korku bol heyecan ve çok çok sabırsızlık var duygular karmakarışıkkafamçokkarıştı

h lall canım bende cok sabırsızım bır an envel olsun bıtasın ıstıyorum kolay deıl anne olmak 9 ay boyunca nasıl sabrettım dıyorum ama gecmkıyo bu son 13 gunnn hlall canım senın sabhmi alcaklar bebısını ayyy ıkımızde aynı gun anne olcaz ınsallah ALLAHIM BUTUN HAMISLERE SABIRLAR VE KOLAY DOGUMLAR VERSINNNN

sabah 9.00 da kısmetse ama ben hala epiduralmi yoksa genel mi karar veremedim ya
işin açığı ikisindende korkuyorum.... ama dediğin gibi 9 ay nasıl geçti anlamadım şimdi zaman geçmiyo biran önce olsun da meleklerimizi alalım kucağımıza

haftaya bugün bende bebişime kavuşcam inşallah
3 kontrol var belki 3 ünde alırım dedi hreketlerini begenmedi kaç defa nts çekildim 2 gfündür doktordayım çok şükür bugün iyi çıktı
kafası büyük diye sezaryan dedi bide iltihap var akıntıyla beraber idrar yollarımda
kordınuda boynun da en iyisi sezeryan açılmamda olmamış
bakalım ptesi ye kadar durursa oğluşum sezeryan olcaz
ama ben sıkıldım artım ya
annem her gün bugün kesin dogurursun dito daha 37 ya ama anlamıyo millet işte

Evt Gunler Gecmiyooooo Bende Bir An Evel Bebismi Kucisime Almak Istiyorumm Bakalim Artik Kismett Bende Korkuyorum Ama Artik Ne Yapalim Bi Skeilde Cikicakkkk Ama Hersey Bir An Onc E Olsun Bitsin Istiyorummm

ay benimde 15 gün kaldı sabırsızlıktan ölücem her gittimde dktr minicik yüzü var cok tatlı dio meraktan catlıcam benim dktr normal doğum dio bende öle istiorum ama cok korkuyorum yaaa...ıkınamassam felan die...ben hiç nst ye girmedim kızlar niye acep son gittimde hareketleri nasıl dedi bende hep aynı hiç durmuyo dedim ondanmı acep.kalbini dinldi felan..bizimki yerinde rahat heral hiç bi sorun cıkarmıyo olusum masallah :))..ee sancı gelmez günü gecerse sezeryanmı yapıo dktrlar bana bişi demedi dktrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…