kızlar grip oluyorum :(

nesv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
210
2
42
Burnum akmaya başladı, boğazlarımda batıyor, başım gözlerim ağrıyor :KK43: Grip olucam Çok korkuyorum, bende bir yakalanayım en az 10 gün sürer. Bebeğim daha çok küçük 50 günlük... ona geçer diye çok korkuyorum. ne yapmalıyım, ilaç alsam sütüme geçer :KK43: off yaa.....

canım bende şu an gribim emzirirken alt değiştirirken bebeğimi kucağıma alınca maske takıyorum öksürmek hapşırmak istediğim zaman camı açıyorum dışarı doğru öksürüp hapşırıyorum. limonlu ballı ıhlamur içiyorum. başka bişey yapmıyorum. benim oğlumda 50 günlük ve ikinci kez hasta olmasından korkuyorum.

canım bende şu an gribim emzirirken alt değiştirirken bebeğimi kucağıma alınca maske takıyorum öksürmek hapşırmak istediğim zaman camı açıyorum dışarı doğru öksürüp hapşırıyorum. limonlu ballı ıhlamur içiyorum. başka bişey yapmıyorum. benim oğlumda 50 günlük ve ikinci kez hasta olmasından korkuyorum.

canım geçmiş olsun, bebeğin bir kere grip oldumu yani... nasıl atlattınız.
dediklerini dikkate alıcam, hiç ilaç kullanmıyorsun anladığım kadarıyla,
grip sütten geçmaz di mi?

canım geçmiş olsun, bebeğin bir kere grip oldumu yani... nasıl atlattınız.
dediklerini dikkate alıcam, hiç ilaç kullanmıyorsun anladığım kadarıyla,
grip sütten geçmaz di mi?

canım peditus diye bir şurup verdi burun damlası tonimer. tam geçmedi burnu gece tıkanıyo. ilaç almıyorum ben. sütten geçer mi bilmem

geçmiş olsun arkadaşlar ben de gribim.bebeğin burnuna süt damlatmak da çok iyiymiş.ben denedim de süt fışkırmadı ama zorla içeriye sokmaya çalıştım burun aspiratörüylede çektim.hihihi

kızlar eşime söyledim inşallah açık eczane bulursa maske alıcak. akşam tonimer burun damlası aldık. burnu açılıyor damlatınca ondan sonra emzirebiliyorum. ama çok hapşıyor, ara sırada öksürüyor. Allah'tan iştahında bişiy yok henüz güzel güzel emiyor...

geçmiş olsun canım
bende 20 gün önce ağır bir grip oldum ve maskeyle bebğimi koruyabildim
arkasına grip zatürreye çevirdi birde onun için bir sürü ilaç kullandım ama maskeyi hiç ihmal etmedim.
çok şükür kızıma bulaştırmadan atlattım
maskeyi yakın olduğun zamanlar devamlı tak
çenenin altında tut yaklaştığın zaman hemen ağzını burnunu ört
bulunduğun odayı sık sık havalandır
burun damlasını tıkandığı zaman hep damlat
bir de evi soğuk buharla hep nemli tutmaya çalış
inşallah bulaştırmazsın çünkü biz bi şekilde ilaçla falan atlatabiliyoruzda onlar daha çok minikler yazık
allahım hepsini korusun inş.

kızlar eşime söyledim inşallah açık eczane bulursa maske alıcak. akşam tonimer burun damlası aldık. burnu açılıyor damlatınca ondan sonra emzirebiliyorum. ama çok hapşıyor, ara sırada öksürüyor. Allah'tan iştahında bişiy yok henüz güzel güzel emiyor...
o bulup gelinceye kadar bebeğe yaklaştığında bir tülbentle falan ağzını burnunu kapat ihmale gelmez çünkü

o bulup gelinceye kadar bebeğe yaklaştığında bir tülbentle falan ağzını burnunu kapat ihmale gelmez çünkü

takıyorum canım ama sanırım bulaştı... hapşuruyor, hep ateşini kontrol ediyorum. o kadar minikler ki insan çok endişeleniyor. inşallah en kısa zamanda geçer biter, bundan kötü olmasında..

takıyorum canım ama sanırım bulaştı... hapşuruyor, hep ateşini kontrol ediyorum. o kadar minikler ki insan çok endişeleniyor. inşallah en kısa zamanda geçer biter, bundan kötü olmasında..
inş. bulaşmamıştır normal hapşuruktur ateşi çıkmazsa endişenme tekrar geçmiş olsun:teselli:

X