kızlar göğüs ucuyla ilgili

E

EU2

Ziyaretçi
benim doğum 22 mart görünüyo ve 1.5 aydır falan göğüs ucum kurudu sanki çatlakmış gibi oldu... hafif beyazlık var nasıl bişey anlamadım doktoruma söyledim bakmadı sadece süt geliyodur dedi ama ilgisi yok sütten değill... böyle olan var mı yada sizin göğsünüzdeki değişiklikleri yazar mısınız arkadaşlar

aynı durum ben de de var ben bu hafta sonu gidecem o zaman doktora sorarım iyiakşamlar....

canım ben kısmetse inş.mayısta doğum yapacağım aynı sorun bendede var benim ki çatlamış ve kabuk bağlıyordu çok erken başlamıştı bende doktoruma gösterdim bepanten yazdı günde iki kere sür yanlız göğüs uçlarını fazla ovalama doğumunu başlaırsın dedi sizde deneyin hiç sorununuz kalmaz.

aynisi bendede var, ama aci filan hissetmiyorum. catlak gibi, beyaz bisey var ama süt degil, anlamadim gitti bende.

jnm öncelikle geçmiş olsunm
kızlar bende çatlama değilde akıntı oluyor hala oluyor. dr lara guvenin benim ayağımda şişlik olmuştu o zaman 4 ayulık hamileyim dr gebelikten dedi inanmadım.çünkğü herkez 6-7 . aylarda şişme başlar dedi.
boşu boşuna başka dr gidip para hercadım şimdi ona çok guveniyorum doktorunuza danışın önerdiği bişi varsa yapın .bişi yoksa telaşlanmayın.

doktor doğurmaya yakın garmastan kullan dedi.bir zararı olmaz.bir de rahim kasılmalarına neden oluyormuş o nedenle göğssü sıkmayın...

X