Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

Merhaba Kizlar,

Bende ekimde evleniyorum! Simdiden gelinlik modelleri bakmaya basladim. Bu modeli bende cok begendim!!! :lepi: Web sitesinden gorudugum kadariyla Turkiye de yok bu modelin orjinalini satan. Ben Hollanda da yasiyorum. Burada Maggie Sottero satan bir gelinlikciye gittim dun. Fiyat olarak 2000-2500 Euro dediler. Coook guzel ama bir o kadarda pahali senağlama Turkiyeye dugunumden 1 ay once gidebilecegim icin simdiden bu gelinligin modelini bozmadan dikebilcek biryer bulmaliyim.

Umutefe umarim gelinligin hayallerindeki gibi olur. Bende cok merak ediyorum nasil olacagini. Fotograflari eklersen coook sevinirim :dance:

Teşekkür ederm seavawe. Bu hafta baslıyorum provaya ara ara ekelrim resimleri, Hollanda da cok pahalıymıs ya :S ben 1400 e diktiricem dilerim hayallerine uygun bi yerle anlaşırsın..

İnş cnm ya. Çok beğendi modaevi modeli ama aynısını cıkaramazsa gelinliği paralarım zaten : 1400 e mal olacak :S ama değerr

merveercim ben de kartalda oturuyorum ve ekimde düğünüm olucak duygu gelinliğin yerini biliyorum kartalda baya büyük bir mağaza sen gelinliğinin dikilmiş halini de koyabilirmisin istediğin gibi oldu mu model ben de belki oraya diktiririm ben nurhan modaevine gittim kartalda bana 1800 fiyat verdi ben de şaşırdım herkes pazarlıksız fiyatı 1500 e veriyor dedim o da bu sefer pazarlıkla 1800 yaparız dedi ben de ben pazarlıkla başka yerde 1200e de yaptırırım dedim saolun dedim çıktım kabulettirdiğine yani bu fiyatlar çok kızıyorum bazı gelinlikçilere gelinlik fiyatları bu kadar pahalı olmak zorunda değil yani

bu gelinliği diktiren arkadaşlar, resmini koyabilirler mi acaba..bi de nasıl bi kumaş kullanıldı ?

merhaba kızlar ben bu gelinliği ilk olarak sizlerle paylaşan olarak diktirdim 27 marttada düğünümde giydim ve herkes tek kelimeyle bayıldı kartal duygu gelinlik süper dikim muhteşem modelin tıpa tıpa aynısı oldu yakında albüm kısmına düğün fotolarımıda eklicem bu arada cnm ben 1000 tlye diktirdim bu gelinliği

şantuk tafta kızlar bu modeli diktirenlerden benden tavsiye şantuk ipek tafta diktirin kullanımı inanılmaz kolay çok hafif ve muhteşem duruyo kumaşın fiyatı biraz tuzlu ama yinede değiyo

cnm benn çoktan koydum dikilmiş halini 100 msj doldu başlığı altında

merveer merakla bekliyorum gelinliğin dikilmiş halini bende aynı gelinliği diktiriyorum henüz provaya gitmedim.nerde gelinliğin dikilmiş hali hangi sayfada?? çok merak ettim

Eşinle birlikte bi ömür boyu mutluluklar dilerim canım.. :1hug:
Gelinliğin modeli de gerçekten çoooook güzelmişşş, çok beğendimm

Son düzenleme:
benim gelinliğimin aynısı ve ben satıyorum

Merhaba gmzkky,

Ben Ambrosia yi cok begendim fakat diktirecek vaktim olurmu bilmiyorum. Gelecek hafta Turkiye'de olacagim...
Baska bir konu basligindaki yazindan bayramda evlenecegini okudum. Yani sende henuz giymedin gelinligi :) Gelinligin bittimi, nerde ve kadara diktirdin ogrenebilirmiyim?? Zamanim az oldugu icin 2.el almayi dusunebilirim. Eger bittiyse fotografini eklersen sevinirim.

canım henüz bitmedi ama bitmek üzere en gec 25 agustosta teslim alacagım dunursen konusabiliriz ben hayli pahalıya diktiriyorum (modelden kaynaklı) adanada diktirdim düsünürsen fiyat konusunda anlasırız onu sıkıntı etme

Haftaya bende gidip konusacagim, bakalim Ankara'da ne fiyat vercekler. Orjinalinin aynisi olmasa da guzel diken biryer bulmam lazim.Umutefe 1400 e diktirdi, son halini cok merak ediyorum ama gondermedi henuz :sm_confused:

Bitince fotografini gonderirsen sevinirim. Dugun hazirliklarinda kolayliklar diliyorum yerimseniben

kaliteli bir dikiş istiyorsan paraya kıyacaksın bana 1500-2000 diyen yerlerde oldu ama hiç içime sinmedi ben 3500 tl ye diktiriyorum ama gözüm kapalı güveniyorum cunku okadar güzel ve özenli dikisleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…