Kızlar galiba çocuğum olmayacak gibi hissediyorum

kız sen bensin bende her şeyin kötüsünü düşünür kafaya takarım benimde etrafımdaki herkes ya hamile ya yeni doğum yaptı geçenlerde eltim doğum yaptı kayınvalidem geldi benim içinde buruk geçti hep içimde benimde olsa keike diye düşünceler kapladı nasip bilmiyorum

Nasip canım bugünden sonra doktora gitmeme kararı aldım buraya da çok bakmayacağım artık nasılsa sorun yok olursa olur bi süre hiç uğraşmayacağım. Allah sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Nasip canım bugünden sonra doktora gitmeme kararı aldım buraya da çok bakmayacağım artık nasılsa sorun yok olursa olur bi süre hiç uğraşmayacağım. Allah sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah
AMİN CANIM BURDA ARAŞTIRMA YAPINCA İNSAN DAHA ÇOK TAKIYOR BENCEDE

Kaç yaşındasınız bilmiyorum, ben 42 oldum sene itibariyle. Çocukluk arkadaşımla konuştum dün, oğlu askere gitmiş. Ben hâlâ anne olamadım, hiç gebe kalamadım ama umudum hâlâ var. Bütün arkadaşlarımın kocaman çocukları var, torunu olan bile var biliyor musunuz? Yine de benim umudum var.
Lütfen böyle kendinizi üzmeyin.

Ben genel olarak umutsuz ve negatifim bu olayla sınırlı değil malesef . Allah isteyen herkese nasip etsin

Sakın ümidimizi kaybetmeyin ben 6 yıllık evliyim 4 yıl önce tüp bebek denemem negatif oldu ama şuan hamileyim yeni oldu 6 yıl bekledim Allah ol deyince oluyor tevekkül edin ve size tek tavsiyem Allahtan çocuk versende vermesende raziyim deyip gerçekten razi olduğunuz ay hamile kalıyorsunuz benim öyle oldu

Rabbim bi an önce kucağına çocuk versin kardeş bende 6 yıl sonunda hamile kaldim

Rabbim bi an önce hamile kalmani nasip etsin seni çok iyi anlıyorum insan psikolojik sorun haline getiriyor olmayınca ben hamileyim sana dua edecegim

Daha 24 yaşındasınız. Bir rahatlayın ya ne bu karamsarlık. Gezin tozun gülün eğlenin. Hayat kısa.

Allah razı olsun canım Allah dualarımızı kabul etsin. Sende sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini.
Cnn bak ben sana tavsiye vereyim demin yine burda bi msja yazmıştım sen Allaha dua et Allahım versende vermesende raziyim de ama bunu gönülden de bak Allah sana nasıl verecek ben öyle yaptım ve hamile oldugumuöğrendim 6 yıl sonunda hiç beklemediğim bi anda oldu ve adetten 14 15 gün sonra dene çocuk yani adetin ortasinda

Temmuzda üç yıl olacak bir sene normal dedik ve bekledik dolduktan ve olmadıktan sonra doktora gittim doktor bana gayet iyisin dedi hatta çatlatma iğnesi bile yaptı sonuç negatif neyse gitmeye devam ettim ama yerimde sayıyorum eşimde test falan verdi varikosel varmış ameliyat oldu iki yıl dolmak üzere bizim hala yok bı doktora gittim bana doğal yöntemler uygulayıp durdu gitti mi altı yedi ay da orada yok dedim ya özel bide dünyanın parasını veriyorum en son şehir hastanesine gittim Perşembe günü pcos var bende eşimde ilaç aldı tekrar üç aylık kullanım sperm kalitesi düşük geldi sigarayı da bıraktı şükürler olsun daha bir hafta oldu ama olsun o çok büyük bi etken ama ben umutluyum sizde olun eşiniz ameliyat olsun gerekiyorsa iyi bi doktor araştırın sadece sabır yapacak biseyimiz yok başka

canım inşallah en kısa zamanda Allah sanada banada isteyen hasretlik çeken herkese hayırlısıyla sağ sağlım nasşp eder eşimde gidicek bu hafta biraz çekniyor korkuyor ama mecbur yani

ediyorum canım aklıma gelen her an üçten gönülden dua ediyorum rabbim büyük versede vermesede razıyım

Tamam canım tavsiyeni uygulayacağım zaten öyle düşünüyorum Alllaha bırakmak en iyisi stres vs bi işe yaramıyor. Allah hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin vakti geldiğinde inşallah

canım inşallah en kısa zamanda Allah sanada banada isteyen hasretlik çeken herkese hayırlısıyla sağ sağlım nasşp eder eşimde gidicek bu hafta biraz çekniyor korkuyor ama mecbur yani
Canım hiç çekinmesin sen onunla konuş güzelce erkekler içe kapanık ben herzaman ağlıyorum olmuyo diye ama eşim öyle mi hep içine atiyo onu rahatlatmaya çalışıyorum sende öyle yap destek ol ne biliyim bizimde yüzümüz gülecek inşallah

evet canım ben bazen dayanamıyorum ağlıyorum o hep bana teselli veriyor ama o hep içine atıyor farkındayım. Ama hastaneye gitmesede hep içimizde en kötüsü olursa olarak düşünüyor daha çok yıpranıyoruz. Her ne olursa olsun onun yanındayım bunun farkında ama çok yıpratıcı bi dönem. İnşallah en kısa sürede yüzümüz güler.

Benimde Evliliğimin 5. Yılı 4 yıldır tedavi görüyorum 1 laparoskopi 1 aşılama ve 2 tane tüp bebek başarısızlığım var hiç hamile kalmadım şimdiye kadar yaşım 30 ve bizde erken menopoz var galiba benimde hiç bebegim olmayacak bununla yaşamayı nasıl öğrendiniz bana hayat artık çok boş amaçsız geliyor yaşamak istemiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…