Kizlar fikrinize ihtiyacim var(fon perde)

Kivii17

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2011
1.116
1.979
20200210_160807.jpg

Nasil fon perde dusunuyorsun?
Aslinda gunesliği acinca aydinlik durur sadede fena değil.
Koyu renk tonlari olabilir lacivert vs gibi

Kizlar salonuma sarkan yani bağlanmayan fon perde yaptırmak istiyorum ama renk konusunda kararsız kaldım berjerlerdeki gibi bir mavi mı yoksa sade krem bitişiğinde mavi olacak şekilde bir perdemi yaptirsam.Baska renk seçenekleri olabilir fikirlerinizi bekliyorum.

Nasil fon perde dusunuyorsun?
Aslinda gunesliği acinca aydinlik durur sadede fena değil.
Koyu renk tonlari olabilir lacivert vs gibi
Evet açınca aydınlık duruyor ama bir tarafta güneşlik birikiyor ya ondan hoşlanmıyorum

Bu renk patlar gibi...
Acik mavi berjerdeki filan bu rengin koyulugu ile uyar. Benm de acik duruyor fonlarim. Fonuda severim yabni:)

Çok teşekkür ederim bende mavi düşünüyordum yukarda ki mesajimi okuduysaniz
Rica ederim. 😊 krem renk perdenizle cok soluk durur.. odadaki koltuklar cunku krem
Yani ha varmiş ha yokmus gibi olur krem renk. Bu perdelerde canli renk yakisiyor

Çok güzel olmuş.. Benm fonlarımda aynı renk.. 😍

Bence mavi biraz bogmus yani halinizda bir pudra pembeden biraz koyu bir pembe var ben oyle goruyorum keske o renkte birseyler yaptirsaydiniz

Gerçekten mi😍Size hangi renk olarak gözüktü bilmiyorum ama ben koltuktaki açık mavi şeklinde seçmiştim gelince yeşilimsi bir mavi cıktı sanki😀
Benim koltuklar gri yani şöyle söylim mavennanın takımı.. Yastklarının renginden seçtim benimde ilk geldiğinde sectiğim.bu değil demiştim ama güzel olmuştu.. 😂 Resimde renk tonu aynı görünüyor.. Bende öyle düz yaptırttım ama şuan o konuda pişmanım işte sanırım fonun kenarlıklarını da yaptırtacağım 🙄🙄

X