Kizlar fikrinize cok ihtiyacim var kuruma çizgisi mi negatif mi bilmiyorum

deryadern

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
41
19
33
Slm kızlar daha önce 3 dört kez konu açtım bu ay letu kullandım 10 gün günde 3 doz 2 yumurtam çatladı. Çatlama gününden hesapladım 14. Gün negatif içim rahat etmedi kan verdim negatif. Evde test yaptım negatif doktora gittim yine kan verdim negatif.. doktora döllenme geçtim regl olmadım dedim eee olur arada öyle diyip beni başından saldı.. Ben artık umudumu kestim ve arada aklıma geldiğinde toplamda 3 tane hap şeklinde belli aralıklarla hatırladıkça söktürücü aldım. Ve tabi gördüğüm rüyadan sonra test yapcam yoksa günde iki defa alcam dedim söktürücü yu eşim şehir dışındaydı daha dün geldi rüyada seni oldurucem sen hamilesin nasıl söktürücü kullanırsın diye bağırıyordu.. bugün test yaptım ilk dakika çıkmayan çizgiyi sonradan çıkınca da inanmam yaptım 3 dakika bile beklemedim baktım negatif bağırıyor attım çöpe çıktım. Sonra gittim gölge gibi birsey var bu sefer de korkmaya başladım ya varsa diye kuruma çizgisi mi sizce yada ben mi yanlış görüyorum... Reglim 6 gün gecikti

Eklentiler

• 1000043148.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 273
Öizgi görünüyor ama elinizde bi tane daha test yok mu yapsanız yeniden

10 15 dakika içinde çıkmazsa dikkate alma ve görsele baktım göremedim.

10 günlük gecikme normal kabul ediliyor, çok düşündükçe vücudun dengesi şaşıyor psikolojik olarak sarkıyor.

10 15 dakika içinde çıkmazsa dikkate alma ve görsele baktım göremedim.

10 günlük gecikme normal kabul ediliyor, çok düşündükçe vücudun dengesi şaşıyor psikolojik olarak sarkıyor.
Dakikaya dair hiçbir fikrim yok maalesef çünkü 3 dakika bile beklemedim. Sinirlerim bozuldu.. bakalım yarın sabah ilk idrarla bu şekilde çıkarsa kan testi vercem sonuca göre en azından dr yeni bir çizerim

Ben çizgi görüyorum yarın ilk idrarla tekrarlayın testinizi. Rabbim gönlünüze göre versin

Ben çizgi görüyorum yarın ilk idrarla tekrarlayın testinizi. Rabbim gönlünüze göre versin
Amin inşallah teşekkür bu sabah tekrarladım yine bu şekilde çıktı 6 gün regl gecikmesi var kan vercem az çok çıkar sonuç diye düşünüyorum..

kuruma cizgisine benzemiyo sanki bebek cizgisi. bir tane daha yap test insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…