kızlar evim hakkında yardım

canım senin canın sıkılmış bugunlerde yine....:KK3::KK3: kocaman evin var sakın değiştirmeyi düşünme bugun 2 kişisiniz ben inanıyorum ki en kısa sürede:emir_bebek: 3 hatta 4 kişi bile olacaksınız:KK49: inşallah o zaman rahat olur...hiç canını sıkma evinle ilgili değişiklik yapmak istiyosan çekyatlı odayı bi düzene sok hatta o çekyatı çıkar :KK61: eğer imkanın varsa mutfagını değişitir komple...dur ben hayal edeyim kırmızı fayans, siyah dolap, bu tonlarda halı ve bi kaç uyumlu aksesuar vs vs...salonundaki tv ünitenın üzerini bi kaç parca obje al, ordaki ip perdelerini ya düz bi şekilde ucundan kes yada yeni bi tül yaptır bu şekilde göz yoruyo..dur ben biraz daha düşüneyim işim gücüm yok napim sıkıntıdan :2::2::2:

canım senin canın sıkılmış bugunlerde yine....:KK3::KK3: Kocaman evin var sakın değiştirmeyi düşünme bugun 2 kişisiniz ben inanıyorum ki en kısa sürede:emir_bebek: 3 hatta 4 kişi bile olacaksınız:KK49: Inşallah o zaman rahat olur...hiç canını sıkma evinle ilgili değişiklik yapmak istiyosan çekyatlı odayı bi düzene sok hatta o çekyatı çıkar :KK61: Eğer imkanın varsa mutfagını değişitir komple...dur ben hayal edeyim kırmızı fayans, siyah dolap, bu tonlarda halı ve bi kaç uyumlu aksesuar vs vs...salonundaki tv ünitenın üzerini bi kaç parca obje al, ordaki ip perdelerini ya düz bi şekilde ucundan kes yada yeni bi tül yaptır bu şekilde göz yoruyo..dur ben biraz daha düşüneyim işim gücüm yok napim sıkıntıdan :2::2::2:

muckkkkkkkkkkkkkkk bebişimmmm inşallahhh hepimizin evi şenlensinnnnn:KK49::KK49::KK49:
:KK66::KK66::KK66:evet galiba dediklerinize göre bişiler yapıcammm sen gene düşünnnn hehehe bana fikir süle kuşummmm

merhaba canım,dün görmüştüm evini.
odaları değiştirsen bile sana iyi gelecek eminim.
ilk önce herkesin dediği gibi salon aşağı insin.
çekyatlı oda ya da yemek odasını mutfakla birleştir.
rahat bir yemek odası-mutfağın olur.
halılar benim içimi karartı açıkcası.
daha modern-ferah halılar al.
ikeadan çok şık ve yer tutmayan ayakkabılıklardan alabilirsin.
yatak örtünü,halılarını bazı perdelerini de değiştirebilirsen iyi olur.

şimdi tekrar baktım evine,değişik ve sade gösterecek bir dizayna ihtiyacı var evinin.
salon güzel ama o teras katı göstermiyor.
yemek odasındaki gümüşlük vs. çok içiçe,köşelere dağıtsan güzel olur.ortada görünen fazlalıkları toparlamaya çalışırsan iyi olur.plastik tabureleri balkona koy.mutlaka tabure kullanmanız gerekiyorsa altı metal,deri çok uygun tabureler var.girişteki kutular ve ayakkabılar için derli toplu bir portmanto ya da ayakkabılık al.oturma odan güzel,salon da aşağı inince çok farklı duracak eminim.

Son düzenleme:
selam cnm ben evini bek anlamadım o yüzden bakıp çıkayım dedim ama son yorumunu okuyunca hadi resimlere bakarken ilk hissettiklerimi söyleyeyim..

mutfağın küçük olmasına rağmen bence kullanışlı yalnız mutfak dolaplarını kim yaptıysa çok kötü cnm bence bi marangoza gidip sadece kapaklarını bile değiştirebirsin hem çok masraf olmaz hemde değişik gelir gözüne tabi bu durumda dolabın iç kasa kısmının sağlam olması lazım ki kapaklara para verdiğine deysin canım..birde halısını söyle peluşlardan aldın mı çok modern gözükür sarı stor gözüme batmadıda üzerinde ip verev kesilmiş tül pek hoş gelmedi..kusura bakmıyorsundur umarım ben tavsiye sadece belki durumun yoktur hemen değiştiremessin ama aklında olur görüşüme katılırsan

o küçük odayı bence çekyatı atıp o pencereye stor perde yaptırıp köşe koltuk takımınıda buodaya yerleştirip karşısına tv koyabilirsin ortaya yine güzel bi halı oldumu tamamdır bence..

banyonun fanyasları gayet güzel sadece ayaklı lavabonun olduğu yere beyaz bi dolap yaptırabilirsin ama hazır değil kendin çizip veya dergilerde görüp beğendiğin modeli yaptır hazırlar pek güzel durmuyor banyo dedim ama wc sanırım benim demek istediğim yer buzdolabın olduğu yer neresi anlayamdım mutfağı diğer tarafımı

birde masa falan var o odalar farklımı bilmiyorum pek anlayamadım o yüzden pek yorum yapmıyorum hep masraf malum ..çevrende fikrine güvendiğin birindende fikir alabilirsin evin güzel gayet aslında :KK71:allah mutlulukla oturmayı nasip etsin

Yok kuzular hiçbirinize alınırmıyım zaten fikir verinki ev değiştireyim artık ne ev taşımaya nede başka ev almaya gücüm kalmadı bayağı bi şitres olayı artık bu evi adam edip oturmak niyetim :)))))

benimde fikrim buzdolabının olduğu yerden terasa çıkmak merdivenli odayı yatak odası yapmak yukarıyada köşe oturma grubunu koymak ama çatı kırılacak çok masraf olur gibime geliyor değilmi böyle çatsını kırıp merdiven yaptıran varmı :KK5::KK5::KK5:

resimlerden pek anlayamadım mesela yemek takımın tam olarak nerde merdivenin dibindeki köşe takımının olduğu yer nasıl biyer.resimler tam tamamlayıcı değil ama herkesin dediği gibi o tavan arasındaki salonu yatak odası yapmalısınız.çok romantik olur :21: böylece salonunuzda daha ferah bi yerde olmuş olur.onun dışında mutfak dolapları ve halısı çalışma odasındaki döşeme ve halısı değişirse gayet güzel olur bence..zaten salon takımınız gayet hoş.yatak odası mobilyalarının rengide üst kata çıkarırsanız o loş ışıkte güzel bile durur.he bi de naçizane fikrim mutfağınızda çoğu şey el altında ve bu da çok göz yoruyor.aslında o rafı kaldırsanız daha iyi ama en kötü ihtimalle hani boy dolapları satılıyor ya mutfak için.ondan alabilirsiniz.

X