Kizlar erken gebelikte su gelir mi

Benim de gebelikte aniden çok sıvı halde boşalan akıntım oluyordu.Su sızıntısı mi diye korkuyodum ama değilmiş akintiymis.Mutlaka doktorunuza görünün🌸

Bu kadar erken olmamıştı ama sanırım 30.haftalarda evet sızıntı şeklinde oluyordu. Doktorum da onaylamıştı. Ama sanırım bunun turnusol kağıdı gibi birşeyleri oluyormuş. Bi araştırın. Ter mi, akıntı mı yoksa amniyon sıvısı mı test ediyormuşunuz. Bende birinden duymuştum

Bu kadar erken olmamıştı ama sanırım 30.haftalarda evet sızıntı şeklinde oluyordu. Doktorum da onaylamıştı. Ama sanırım bunun turnusol kağıdı gibi birşeyleri oluyormuş. Bi araştırın. Ter mi, akıntı mı yoksa amniyon sıvısı mı test ediyormuşunuz. Bende birinden duymuştum
Cnm gittim bugün doktor bebeğin suyu falan normal dedi az geldiği için suda diyemeyiz dedi bilmiyorum ki

Bugün su geldi yine gittim acile cnm doktor suyun gayet iyi dedi altanda baktı idrar kan sonuçlarımda temiz çıktı sende bu durum uzun sürdümü acaba
Ben de gebelik boyunca devam etti.Onun bı testi var aslında.Doktorunuz yapabilir su mu yoksa akıntı mi anlasilio.

X