KIZLAR DÜŞÜK MÜ YAŞIYORUM

Zelal09990

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2023
180
12
20
Merhaba 14 haftalık hamileyim dün kanamam oldu malesef köyde yasadıgım için doktordan yana çok şanslı değiliz doktor da pek bilgili değil kanama olunca kadın doguma gittim üstten baktı progestan ben zaten kullanıyodum bugünde kullan dedi kanama neden oldu dedim her gebe de görüşebilir dedi eve geldim kanamam leke şeklinde devam etti bı sabah kalktım bu sefer kahveye dönmüş ama adet sancısı gibi kasıklarım ve belim ağrıyor düşük mü yapıcam korkuyorum

canım progestan kullan ve yat. kendini yorma kalkma lekelenmen geçene kadar. eğer devam ederse güzel bir doktor bulman iyi olur

Sanki o gidiyor bende bişey yapmıyormuşum gibi geliyor çok zor hamile kaldım korkuyorum
şuan kanaman kahverengiye döndüyse zaten doktorunda progestan verip yollar. ama dediğim gibi lekelenmen geçmezse muhakkak güzel bir doktora görün . ama muhakkak yat ve iş yapma . o sıradada bi doktor araştırıp rutin kontrole git.

Sanki o gidiyor bende bişey yapmıyormuşum gibi geliyor çok zor hamile kaldım korkuyorum
Senin konuların beni sinir etti ya. Aileleriniz evlendirsin diye zorla hamile kalmışsın kaç ay uğraşıp evlenmeden önce, şimdi de pişmanım da pişmanım. Bebek oyuncağınız mı sizin? Onun kanlı canlı bir can olacağını, evlenmek için evcilik oynar gibi yapılmayacağını düşünmedin mi?

X