Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var...

Gecmiş olsun canım benim biran once saglıgına kavusur inşallah kuzun Allah yardımcınız olsun

aahh kuzum görüyor musun minicik bedenleriyle nelerin üstesinden geliyorlar..
arkadaşım allah acil şifalar versin , sana da bebegine de güc versin insallah..
iyi olmasına cok sevindim..

canım benim inan çok sewindim bebeğinin iyi olmasınaa allah acil şifalar versin inşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah kızın

Kızlar kızımı tekrar biraz önce gördüm. Solunum cihazından ayırmışlar, ayılmış kendine gelmiş. gittiğimde ağlıyordu ve meme arıyordu. solunum cihazı boğazını tahriş ettiği için sesi çok kısık çıkıyordu. ama bunlara şükür tabiki. neleri atlattı kuzucum. doktorlar hemşireler şaşırıyor nasıl meme düşkünü huysuz bir kız, işiniz zor bu kızla diyorlar. ben de 11 gün çok güzel idare ettik yine ederiz dedim. yeterki yavrum sağlığına kavuşsun. gün be gün daha iyi olacak inşallah kuzucum.Çok ama çok zor bi olay. Artık bünyem, kafam hiç birşeyi kaldıracak durumda değil. Sırf yavrum için ayakta durmaya çalışıyorum. Hastaneden çıkınca bana daha çok ihtiyacı olacak çünkü. hepizine dualarınız için tekrar çok teşekkür ediyorum. Allah hepimizin yavrusunu bizlere bağışlasın ve bizi evlatlarımızla sınamasın inşallah.

amin canım bebeğinin iyi olmasına çok sevindim
daha da iyi olacak inşallah
biz anneler güçlü olmak zorundayız seni de tebrik ediyorum canım
kızınla bir ömür sağlıklı mutlu yaşa inşallah

canım benım yaaa allah yardımcınız olsunn.bebişin ıyı olmasına çok sevındımmmm..dualarımız sizinlee...en kısa zamanda meleğimiz iyileşir inşallah...........

Son düzenleme:
büyük geçmişl olsun dualarımız seninle....Allah bebişine sağlık sanada sabır versin.inşallah iyi olur

canım Allah yardımcınız olsun .. acil şifalar versin inaşşalh .. meleğin kolaylıkla atlatacak bu durumu canım benim

meralcim bebeğinin iyi olmasına sevindim...ilk okudugum andan beri dua ediyorum...rabbim herkezin yardımcısı olsun... o kucucuk bedenede guc versin....

canım geçmiş olsun,allah acil şifalar versin inşallah.

Kızlar nihayet kızımla tekrar evimizdeyiz. Sanki yeni doğum yapmış gibiyim. Daha doğrusu öyle hissedip bütün olanları unutmak istiyorum. Allah'ım yavrumu bana bağışladı. 1 gece daha gecikseydim kızım kurtulamayabilirdi. Allah'ıma binlerce şükürler olsun. Haftaya kontrolümüz var inşallah o da iyi geçer. Kuzucum minicik bedeniyle nelere dayandı. Doktorlar bile şaşırdı... Allah hepimizin yavrusuna sağlık versin. Sağlıktan daha önemlisi yok.

gözü aydın geçmiş olsun....bence de yeni doğmuş gibi düşünmeniz e iyisi...Allah bir daha sıkını göstermesin...Kocaelinde nedesiniz?hamgi hastanede yattı bebişin,sen nerde oğum yaptın canım.?ben de gölcükteyim..

çok geçmiş olsun allah evladınıza sağlıklı sizlerle uzun ömürler versin..kalbindeki rahatsızlığının sebebi genlerlemi alakalı yoksa doğum esnasındamı yada ne ile ilgili acaba yanlıs anlamayın mazur görün hepimiz anne olucaz bilgilenmek istedim..çok geçmiş olsun

cok cok gecmis olsun tekrar canim benim .. dilerim bu tür seyleri tekrar yasamazsiniz ..

canım canıgönülden dualarımızla yanındayız allah yar ve yardımcın olsun:Saruboceq:

canım çok geçmiş olsunn. inşllah en yakın zamanda saglıgınıza kavuşursunuzz. allah yardımcınız olsunn.

Allah'ım versin şifasını inşallah sakın umutsuzluğa kapılmayın iyileşecek ve siz o iyi haberi vereceksiniz eminim bundan

cok cok gecmis olsun canim, allahim bir daha göstermesin. masallah kizina ne güzel direndi annesi. allahim bahtini acik ömrünü uzun yapsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…