Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var...

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Dün geceden beri hastanedeyiz. Kızımın nefes alıp vermesinde tuhaflık hissettim çok hızlıydı. Apar topar acile gittik. Enfeksiyon kapmış olmasından şüphelendiler ve yoğun bakıma yatırdılar kızımı. Bulgular enfeksiyonu göstermiyordu, çocuk yoğun bakım doktoru geldi acil olarak. Kalbinden şüphelendi kızımın ve sabah çocuk kalp doktoru geldi. Maalesef kızımın kalbine giden damarlardan birinde daralma varmış ve kalp yetersiz kalıyormuş. Yavrum dün akşamdan beri bin türlü cihazın içinde. Serumlar iğneler her türlü şey var. Büyük bi ihtimalle yarın ameliyata alacaklar yavrumu. Ama önce kalbinin ameliyata hazır hale gelmesi gerekiyormuş. Damar da pek iyi görev yapmadığı için o da çok zormuş. Kızlar nolur dua edin yavrum için. Perişan haldeyim, dayanacak halim kalmadı... Şimdi bi kaç parça eşya için eve geldim ve dualarınızı istemek için yazdım. Bi kaç gün giremeyebilirim ama bileceğimki dualarınız bizimle.. Şimdiden sağolun.

canım
Allahım meleğimizi korusun. tüm kalbimle yalvarıyorum. en kolay şekilde atlatıp evinize gelmeyi nasip etsin. dualarım meleğinle

canım Allah yardımcınız olsun...dualarımız seninle...sen içini ferah tut canım inşallah sağlıkla en yakın zamanda evinize dönersiniz....

Canımm kızına acil şifalarr...Allah ayrdımcınız olsunn üzülme dualarımız sizinle..

canım Allah şifa versin ve yardımcınız olsun
içini ferah tut ve bol bol dua et canım
bizim de dualarımız seninle ve meleğinle olacak
Allah onu korusun

acil şifalar diliyorum canım
lütfen şunu unutma ki çocuklar bizlerden çok daha dayanıklı oluyorlar
dualarım sizinle
iyi haberlerini bekliyoruz
sevgilera.s.

ayy canım benim geçmiş olsun .acil şifalar diliyorum .inşallah en kısa zamanda iyileşir...dualarımız seninle canımmmmmmmm

Canım dualarımız kızınla allah yardımcısı olsun,allah acil şifalar versin inşallah,canım,

canim benim cok üzüldüm, allahim yaredimciniz olsun. minik yavruna acil sifalar diliyorum ve bütün kalbimle inaniyorumki, hersey cok güzel olacak. yeterki sen icini ferah tut. bizi habersiz birakma canim. minik yavrunu öp yerime. allahim onu korusun...dualarimdasinizz..

canım benim iyi düşün iyi olsun inşallah, çok zor bi durum, Allah acil şifa versin Selin'imize, bol bol dokun ona fırsatın varsa, hissetsin annesinin yanında olduğunu, dualarımız seninle herşey güzel olacak Allah'ın izniyle

tüylerim diken diken oldu okurken
dirayetli, sabırlı ol diycem ama eminim çok zordur
allah bebeğini sana bağışlasın dualarım seninle
ii haberlerini bekliyoruz cnm...

canım çok üzüldüm geçmiş olsun. rabbim inş. bebeğinin tez zamnda sağlığına kavuşmayı nasip etsin. dualarımız miniğin için.....

Canım Allah acil şifalar versin. Dualarımız sizinle. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur kuzun..

allah yardimciniz olsun canim benim allahin izniyle hic bi sey olmucak kizin sapa saglim evinize gelcek oynucak sizinle
allahim bebegine acil sifa versin insallah:teselli:

canım benim kıyamam sana içini ferah tut allahın izniyle hiçbişi olmaz kızınaa acil şifalar diliyorum cnm benim dualarımız seninle ve kızınla...

çok büyük geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde evinize dönersiniz. dualarımız sizinle...

X