kizlar dua edin lutfen ! ! !

cok saol canim iyi olmaya calisiyorum erken olma konusuna gelince hakli olabilirsin annemde oyle dedi ama ben dayanamadim anla iste senağlama umarim yanlis cikmisdir bakalim bu aya insallah herkesin kalbine gore verir rabbim umarim cok bekletmez ....senağlama

nazar boncuğum canım nasılsın bakimmm sen tatlıma.s.Ne derler geç olsunda güç olmasın.Bebişin dünyaya gelecek zamanını bekliyor tatlım.Onunda bi zaman var sabırlı ol canım inşallah bizlerinde evlatları olacak sen sıkma canını bakayım öle hemen pes etmek yok.Yeni umutlar bizleri bekliyor..:1hug:Sen ne kadar üzülürsen eşin o kadar daha üzülür sakın yılma sabırsızlık yapmak yok tamammı canıma.s.

senağlamasenağlamasenağlama butun umudum bitti bidahakine kaldim umudumu yitirmemeye calisiyorum :çok üzgünüm: yeni bi ay yeni bir umut senağlama destekleriniz icin cok tesekkur ederim cok saolun :a015:a.s.

senağlamasenağlamasenağlama butun umudum bitti bidahakine kaldim umudumu yitirmemeye calisiyorum :çok üzgünüm: yeni bi ay yeni bir umut senağlama destekleriniz icin cok tesekkur ederim cok saolun :a015:a.s.

olsun üzülme nasıl olsa hepimizin olcak, nazlılar nazlıııklava: sağ salim gelsinlerde varsın geç olsun

haklisin gec olsun yeterki sag saglim gelsinler...yarin doktora gitcem bu ay icin tatile ayrilmadan son kez yapicaz butun umudumu topladim butun sevincimi ekledim sadece bi isik bi can bi heyecan istiyorum kendimesenağlama bir hevesle yolunu gozluyorum sadece onu bekliyorum senağlama sizdende dualarinizi bekliyorum ben ve benim gibiler icin a.s.​

hayırlısı olsun canım inşallah bu denemende meleğine kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…