kizlar dua edin lutfen ! ! !

canım benim inşallah herşey gönlünce olur.güzel haberlerle bize dönersin..

canım önce aşılaman hayırlı olsun..Benimde ilk aşılamam tutmadı..Ya bu öyle karışık bişeyki benim göğüslerim acayip şişti ve ağrıyordu, kasıklarım ağrıdı, aşılamadan 3-4 gün sonra bel ağrım oldu akıntı oluyor,uyku hali oluyor,bazen baş dönmesi gibi oldu , oluyorda oluyor yani..Ama bu belirtilere takılma.Kimi arkadaşlarımız bu belirtilerle hamile kalmış benim gibi kimi arkadaşlarımızında tutmamış..Bunları okuyuyda a a a işde demek benimde tutmuş yada tutmamış yorumunu yapma canım..Allah inşallah hayırlı haberler almanı nasip eder.Olumlu düşün olumlu olsun ve herşeyden önce yüce Rabbim nasıl isterse öyle olacak...Hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşıma.s.:1hug:

cok saol canim gercekden bu aralar acayip moralim sifir konusmaya ihtiyacim var (
ya yoksa diye dusunmekden kendimi alamiyorum artik......son hafta bakalim umarim iyi haberler getiririm ....

cok saol canim gercekden bu aralar acayip moralim sifir konusmaya ihtiyacim var (
ya yoksa diye dusunmekden kendimi alamiyorum artik......son hafta bakalim umarim iyi haberler getiririm ....

canım aşılamanın kaçıncı günündesin.Dr ların dediğine göre aşılamanın 14. veya 15. günü kandan yapılan bhcg testinde belli oluyormuş..İnşallah bizde sonucunu merakla bekliyoruz.Hayırlı haberle gelmeni çpk isterim canım inşallah sonucu çok çok güzel olur:1hug:

pazartesi bi hafta olcakasilamamin doktor iki hafta sonra test yap dedi ama bekliyemiyorumki icimde hep bi karamssarlik var...

inşallah allah kalbine göre verir canım

NaZaR BoNcUğU....lütfen....herhangi birgece yarısı..(tabi ki herkesin yaşam şartı ve eşlerimizin durumları farklı farklı olsada bu kolay bir metoddur...hem bedava ..hem seni çok ferahlatır...) güzel abdestli olarak kıbleye doğru 170 adet ayet-el kürsi duasını oku.yanında bir sürahi su olsun hem sen iç hem eşin.yeryüzünün en kıymeti büyük allah katında geri çevrilmeyen duadır...en sıkıldığım zamanlarda hızır gibi yetişmiştir bana....denenmiştir....ayrıca senin gibi bekleyen minicik ümitleri kalplerimizde okyanusa döndüren biz arkadaşlarına da duanı esirgeme...kimin düasının makbul olduğunu yanlız yaradan bilir.....

allah razı olsun canım bu güzel bilğiyi bizimle paylaştığın için...:1hug:a.s.

Nazar boncuğum canımmm nbr:1hug: nrelerdesin naptın nasıl gidiyor bakim sürecin...bana bak kendini acabalarla harap etmiyosun değilmiklava:İnşallah hayırşı haberler alırsın canım :1hug:a.s.

canım tavsiyen çok çok güzel..Her şey ALlahdan gelir bunu bilip buna göre yaşayacağız..Yüce rabbim nasıl isterse öyle olacak..Allah isteyen herkese bizlere hayırlısını nasip eder inşallaha.s.

Nazar boncuğum canımmm nbr:1hug: nrelerdesin naptın nasıl gidiyor bakim sürecin...bana bak kendini acabalarla harap etmiyosun değilmiklava:İnşallah hayırşı haberler alırsın canım :1hug:a.s.

saol mavi ay cok tesekkur ederim ilgin icina.s. ama haberler pek iyi degil gibi dayanamadim bir hafta sonunda test yaptim ama bisey cikmadi senağlama test yaptikdan sonraki umutsuzlugu kocamin yuzundeki uzuntuyu gormen lazimdi sade kendim icin degil onun icinde cok uzuluyorumsenağlama uzulmeyim diye yalandan nasil guluyodu neseliymis rolu yapiyodu bu cok kotu ya senağlama askim benim keske iyi haber verebilsem sana ya senağlama

ahhh canımm kıyamam sana kocasını düşünüyo canımsın ya.Dur bakalım senin kaçıncı gün bugün evdemi yaptın yoksa test..Hem olumsuzda çıksa bu dünyanın sonu değil tatlım ya..:teselli:Allah eşinle sana hayırlı uzun yıllar nasip etsin çok çok mutlu olun inşallah emi..:1hug:Sen hiç sıkma canını bakayım dur önümüzde uzun bi yol var..hemen pes etmek yok öyle.Allahım inşallah sizede bizlerede tez zamandahayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.Ben buna yürekten inanıyorum canım:1hug:a.s.

senağlama oyle tabi mavi ay ama her ay bi umutla gidip umudunun yikilmasi cok zor ya heleki kocamin yuzunu unutamiyorum senağlama kendini birakip bana moral vermesine cok uzuluyorum kismet tabi bekliyoruz bi umutla bi hevesle bakalim ne zaman gelecek evimize senağlama.......

canım eminim ki çok tatlı bir bebişin olucak.eminim ki çabalarınızı rabbim karşılıksız bırakmıyacak dilerim sağlıklı hayırlı evlatlar versin allahım:)

canım hayırlı olsun inşallah rabbim verir sende haykırarak hamileyim dersinnnn dualarım seninle ne verirse rabbim en iyisini verir

bu arada canım sorun neydi de aşılama yaptırdın ilk mi

müjdeli haberlerini bekliyoruzzzzzzzzzzzz sonra da hep beraber:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: yapıyoruz

NAZAR BONCUĞU nasılsın bitanem?yahu belki biraz daha dursaydın da testi öyle yapsaydınız?erken yapmadın mı?bende kızlardan öğrenmiştim..yani sizlerden.erken olunca değerler yanlış olabiliyor ya?.öyle olamaz mı?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…