Kizlar dolandırıldım yardım

Bizim sürekli adliyeye gidip sormamız mı gerekiyor peki? Bundan sonrasında ne yapmam gerekiyor biliyor musunuz? Savcı sadece bekleyeceksiniz tarzında konuştu da
Bizde de durum aynı ne yazık ki uzlaşma tarzı birşeyde olabilir denildi. Ancak uzlaşmaya gidilmezse dava açılacak ve bu süreç çok uzun. Biz parayı gözden çıkarmış durumdayız, sadece artık başkasınında canını yakamasın diye uğraşıyoruz

Bizde de durum aynı ne yazık ki uzlaşma tarzı birşeyde olabilir denildi. Ancak uzlaşmaya gidilmezse dava açılacak ve bu süreç çok uzun. Biz parayı gözden çıkarmış durumdayız, sadece artık başkasınında canını yakamasın diye uğraşıyoruz
Kesinlikle bir de yaptığı yanına kar kalmasın istiyorum. Çok sinirliyim başka telefondan aradım kadın açtı paramı geri yollayın dedim tabi hemen diyo dalga geçer gibi sonra adama verdi savcılığa vericem dedim bana diyo ki boşuna uğraşma yol parana yazık… 1 sene bile olsa hapis yatmasını istiyorum bu yaptığı yanına kar kalmamalı. Bi de linke tıkladım şimdi tekrar ilan hala var. Fiyatı 12 bine düşürmüş kim bilir kimleri dolandırıyor şu an

Kesinlikle bir de yaptığı yanına kar kalmasın istiyorum. Çok sinirliyim başka telefondan aradım kadın açtı paramı geri yollayın dedim tabi hemen diyo dalga geçer gibi sonra adama verdi savcılığa vericem dedim bana diyo ki boşuna uğraşma yol parana yazık… 1 sene bile olsa hapis yatmasını istiyorum bu yaptığı yanına kar kalmamalı. Bi de linke tıkladım şimdi tekrar ilan hala var. Fiyatı 12 bine düşürmüş kim bilir kimleri dolandırıyor şu an
Bizde de başta aynı oyalamalar vardı. İşte ürününüzü kargoya verdik vs. Tabi 5 gün ne krgo mesajı ne bilgi vardı. Biz iptal etmek isteyince tamam ürün bize gelsin iade yapalım öyle böyle oldu. 10 gün oldu ses seda yok en son adamın karısıyla denk geldik telefonda ne hakaretler ettiğini anlatamam. Sanki ben onları dolandırdım. Numaramı kaydetmişler açmamak için resimlerini gördüm 2 tane el kadar bebe. Onlara tek söylediğim hakkımı asla helal etmediğim oldu. Çocuklarına üzüldüm

Bizde de başta aynı oyalamalar vardı. İşte ürününüzü kargoya verdik vs. Tabi 5 gün ne krgo mesajı ne bilgi vardı. Biz iptal etmek isteyince tamam ürün bize gelsin iade yapalım öyle böyle oldu. 10 gün oldu ses seda yok en son adamın karısıyla denk geldik telefonda ne hakaretler ettiğini anlatamam. Sanki ben onları dolandırdım. Numaramı kaydetmişler açmamak için resimlerini gördüm 2 tane el kadar bebe. Onlara tek söylediğim hakkımı asla helal etmediğim oldu. Çocuklarına üzüldüm
Ya bana mesajla hakkını helal et falan yazmıştı engellemeden önce. Arayınca da aynı şekilde arkadan bebek sesleri geliyordu. Bana kadın doğum hemşiresiyim demişti ordan da inanmıştım. Şu an başka bir telefondan arayıp hakkımı helal etmiyorum inşallah çocuklarınızın başına aynısı gelir demek istiyorum çok içimde kaldı

Ya bana mesajla hakkını helal et falan yazmıştı engellemeden önce. Arayınca da aynı şekilde arkadan bebek sesleri geliyordu. Bana kadın doğum hemşiresiyim demişti ordan da inanmıştım. Şu an başka bir telefondan arayıp hakkımı helal etmiyorum inşallah çocuklarınızın başına aynısı gelir demek istiyorum çok içimde kaldı
Olsun Allahından bulsunlar bunlar. Haram lokmayı nasıl evlatlarının boğazından sokarlar anlamıyorum. Sokakta bulduğum 10 lirayı dahi çoluğun çocuğun eline sıkıştırıyorum cebime sokmamak için. Çok kötü niyetli insanlar var ve bunu meslek haline getirmişler

Olsun Allahından bulsunlar bunlar. Haram lokmayı nasıl evlatlarının boğazından sokarlar anlamıyorum. Sokakta bulduğum 10 lirayı dahi çoluğun çocuğun eline sıkıştırıyorum cebime sokmamak için. Çok kötü niyetli insanlar var ve bunu meslek haline getirmişler
Kesinlikle Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın. Allah’a havale ediyorum

Geçmiş olsun unarım savcılıktan iyi sonuc alırsınız. Ben de banka kişisel bilgileri gizli tutuyor evette karsı tarafın bankasına ulasıp isim soyisim ile dolandırıcılık ifsası yapılmaz mı ya da kimdir necidir ögrenilmez mi diye dusundum de onu anca savcılık yapar heralde. Allahtan para konusunda tedbirliyim gözümle görmeden hiçbişeye (alışveriş,sms,internet,coin) para vermem yollamam🤭 bazı zamanlar hariç.

Tamamdır ben de aynı şekilde yapacağım bugün. Neden hapis yemedi peki? Cidden o kadar sinirliyim ki en az 5 sene hapis yemesini istiyorum
adalet sistemine inancınız gözlerimi yaşarttı :KK70: keşke 5 yıl yeseler tabi o ayrı..
çok geçmiş olsun, maalesef dava işleri filan baya uzun sürüyor. umarım ücreti en kısa zamanda alabilirsiniz.

Şimdi sahibinden ile ilgili şikayetlere baktım,param güvende kısmına tıklandıktan sonra dolandırilan bir sürü insan olmuş,bilemedim ne denir.
Umarım hızlıca bir aksiyon alabilirsiniz. Yazık yani az bir meblağda değil.
Çok teşekkürler inşallah. O an boşluğuma geldi sonradan Google’dan araştırınca dolandırıldığımı anladım. Sahibinden İ aradım normal sahibinden sitesinin param güvende sisteminde ödeme kartla oluyormuş. Bunların bana attığı link sahibindengen-tr… böyle devam ediyor sonradan anladım her şeyi. Sitenin çakmasını yapmışlar ilan logo her şey aynı

Şimdi sahibinden ile ilgili şikayetlere baktım,param güvende kısmına tıklandıktan sonra dolandırilan bir sürü insan olmuş,bilemedim ne denir.
Umarım hızlıca bir aksiyon alabilirsiniz. Yazık yani az bir meblağda değil.
Şikayet mesajı yazan kişilerden çoğunda site uzantısı sahibinden.param-guvende diye, dolandırılan kişiler de genelikle ürün sahibiyle konuşanlar ürün sahibi olduğunu iddia eden şahıs link atıyor, attığı link sahte yalnız siteyi birebir kopyaladığı için uzantı kısmına sanırım pek dikkat eden olmuyor.
Mesela biri bir başka uygulamada bir ürün beğenmiş satan şahıs da buradan çok komisyon alıyorlar deyip link atmış link sahte, sahibinden sitesiyle bir alakası yok.

Konu sahibi çok geçmiş olsun.

Şikayet mesajı yazan kişilerden çoğunda site uzantısı sahibinden.param-guvende diye, dolandırılan kişiler de genelikle ürün sahibiyle konuşanlar ürün sahibi olduğunu iddia eden şahıs link atıyor, attığı link sahte yalnız siteyi birebir kopyaladığı için uzantı kısmına sanırım pek dikkat eden olmuyor.
Mesela biri bir başka uygulamada bir ürün beğenmiş satan şahıs da buradan çok komisyon alıyorlar deyip link atmış link sahte, sahibinden sitesiyle bir alakası yok.

Konu sahibi çok geçmiş olsun.
Tam olarak aynen böyle. Ben de uzantıya bakmadım. Meğer sahibindengen-tr… (sahibindenGEN) Şeklinde gidiyormuş. Ama tıklayınca sahibindenin aynısını yapmışlar logo vs. Ve şu an linke tekrar tıkladım hala var hatta fiyatı 12bine düşürmüş başka insanları dolandırmaz umuyorum

Adliye için çok geç bir saat işte . dün bir de Cuma idi. o saatlerde mesaiyi,günü, hatta haftayı çoktan bitirmiş oluyorlar.
Evet ben de çalıştığım için ancak 15.50-16.00 da tam olarak çıktılarımı almış, dilekçemi yazmış bulunup C1 e müracaat edebildim. Orada bekleyen 7 kişiydik bizi bekleme salonuna aldılar. 17.30 gibi nöbetçi savcı geldi.

Çok geçmiş olsun kardeşim. İnan senin gibi çok dolandırılan var. Yalnız değilsin. Bu tür dolandırıcılar çok türedi. Savcılığa hemen şikayetlerini yap. Mutlaka bir yerden bir şey çıkar. Elinizde kanıtlar var. Tekrardan çok gecmiş olsun saygılar

Ay kizlar oluşturdukları çakma sitede param güvende bedeli 250 TL kesiyor bunu bile düşünmüşler yani zaten insan böyle tuzakla düşüyor. İlana whatsapptan tıklıyorum ara ara hala duruyor mu diye. Şimdi 9750 TL ye koymuş. Yani 10bin e anlaşmışlar kesin biriyle. Benim zamanımda da 14.750 TL ye koymuştu çünkü 15bine anlaşmıştık. Şu an birileri dolandırılıyor of of keşke bilseler

Çok geçmiş olsun kardeşim. İnan senin gibi çok dolandırılan var. Yalnız değilsin. Bu tür dolandırıcılar çok türedi. Savcılığa hemen şikayetlerini yap. Mutlaka bir yerden bir şey çıkar. Elinizde kanıtlar var. Tekrardan çok gecmiş olsun saygılar
Çok teşekkür ederim yaptım dün bakalım inşallah hak yerini bulur. Linke tıklıyorum ara ara. Şimdi 9750 TL ye koymuş (250tl param güvende bedeli var çakma site olsa da bunu bile düşünmüşler)
Kesin biriyle 10bin TL ye anlaştı onu dolandırıyor şu an😢

Kizlar selam kisaca özet geçeceğim.Gerçekten boşluğuma geldi ve dolandırıldım.
İnternetten sahibindenden elektronik cihaz alacaktım whatsapptan bana link attılar ben de tıkladım ve ibana parayı gönderdim kizlar gerçekten çok dalgındım boşluğuma geldi. Parayı gönderene kadar whatsapptan çok iyi konuşuyorduk ürünün fotoğraflarını faturasını vs attılar. 15bin TL yi gönderdikten sonra engellediler. Başka bir telefondan yazdım adam bitiğim nolur hakkını helal et vs dedi onu da engelledi.

Elimde olanlar : iletişim kurduğumuz telefon numarası whatsapp ekran resimleri, İban numarası ve İbandaki ad soyad.
Yarın bunlarla savcılığa gitmeyi düşünüyorum sizce bulunuyor mu? Bankayı ve internet sitesini aradım basbaya dolandırılmışım savcılıktan başka yapacak bir şey yokmuş. Bilgisi olan varsa Yardımcı olabilir mi?
Bulunuyor tabii ki şikayet et hemen uzlaşmacı arıycak seni paranı alabilmen için ya paranı ya da ceza almasını istersin ams bekleme.

X