kızlar dogumda kalan göbekler indimi düzeldimi..

Bende doğum yapalı 42 gün oldu hamile kalmadan önceki kilomun altına düştüm ama hafif bir göbek var gerçi eski giyisilerimi giyebiliyorum ama azcık göbek çıkıyor korse giydim birkaç kez pek toparlamıyorki oda. offf ne yapalım artık eninde sonunda gider elbet öyle umut ediyorum

allah bebeklerinle sağlıklı mutlu yıllar geçirtsin...sen ikiz bebek dünyaya getirmişsin bunlar çok normal gerçi çok moral bozuyor ama..iki doğum yaptığımmdaa..oğlum 2 yaşına geldiğinde ikinci bebekta yani sokakta birgün yürüyorumm..iki kişi döndü baktı biri bişeyler söledi öteki bu şişkoyamı dedi..ogünden sonraa rejim yapmıştım..bekarlık kiloma inmiştim..göbek felan hiç bişey kalmamıştı..zamanla göbek gidiyorr..şimdi 3. bebek senin gibi..ilk bebekte çatlamıştım..buruşukk torba gibiydi karnımm..çok az kalmıştı çatlaklar belli bile olmuyordu bu bebeğimde hiç çatlamadım eski çatlaklar gerildiğinden belli oluyordu hafiften...şimdi nerdeyse 15 kg fazlam varr...bazen giyinmem gerktiğinde dert ediyorum ama oğluşuma bakıncaa..onun eseri olduğu için hiç umursamıyorumm..onun armağanları sonuçta ve o büyüdükçee onlarda geçecekk..öncekilerden tecrübeliyim yani...sende üzülmee bebişlerin büyüdükçee onlarda geçicek inşallah..göbek meselesine gelincee.sezeryan olduğum için ilk günlerr kesiğin üstünden sankii aşağıya sarkmışş torba gibiydii
şimdii oldukça topladıı kalmayacak gibi...zamanla deri kendini topluyorr..sevgiler..

inş. bizimde göbegimiz toplar çünkii hiç alışkın deilim canımı sıkıyo bu görüntü benim... önceden 38 beden giyerdim şimdilerde 40 bedende bile rahat olamıyorum tok karnına olunca tabi :)...

kizlar bende 1 sene önce eltim dogum yapti diyorki anca 1 senede topladi karnim kendini ne yani tam 1 sene kotlar asagidan siktiginda ustten pirtlayan bir göbeklemi gezicez

1 sene çok yaa allahım .. benimki şuan buruşuk sarkık bir göbek badilerden belli olan .. of off

BENİM DE KİLOLARIM GİTTİ SAYILIR FAKAT GÖBEK MALESEF BENDE DE VAR.pantolonlarımı giyebiliyorum fakat göbek yukarıdan pırtlayıveriyor:)))inşallah o da düzelecek.bu günleri gördük ya şükür allahıma

Ben karin gerdirme amaliyati yaptirmak istiyorum aslinda ama onun icinde dogumdan alti ay hatta bir sene sonra yapilmasi idealmis ... zaten birdaha asla asla cocuk dusunmuyorum buyuk konusmayayim ama....

aynen katılıyorum :bbo:

Ben karin gerdirme amaliyati yaptirmak istiyorum aslinda ama onun icinde dogumdan alti ay hatta bir sene sonra yapilmasi idealmis ... zaten birdaha asla asla cocuk dusunmuyorum buyuk konusmayayim ama....

canım ii diyosun ama ya bidaha bebk olursa sen kalmak istemiyosun diyelim ama allahın işine belli olmas.. istemeden olursa nolcak bidaha pırtlayan bi göbek .. bence bi müddet bekle ondan sonra bu kararını düşün derim ben .. :)kaydirigubbakcemile3

evet haklisin sehercim ama zaten uc oglum var kiz olsunda istedim ama olmadi bir dahada asla dusunmuyorum zaten cok zor su bir seneyi gecireyim cesaretimi toplayip yaptirmak isiyorum bakalim cocuk olmaz insallah yada ben kanallarimi baglattirrim buyuk ihtimalle.....

hymm evet şimdi sende haklsıınn dogru canım ben bir çocuk var zannediyodum :) bendede 3
oglan oldu :) bi tane vardı bide kardeş yaapalım kız olur dedik inş. oda olamdı allah verdi 2 oglan daha oldu 3 oglan bende düşünmüyorum daha bunlarda dgumda baya acı yaşadım .. o yüzden tırsıyorum :)) ilkinde acemiydim sanırım cesaret ettim şimdii hiç cesaretim yok eşim bide kız olsa ahh ahh diyo ama yok anam diyorum ... gözüm acaip korktu şimdi hamile birini görem tüylerim diken oluyo valla:):CüvCüv::dance:

evet ya haklisin bende hamile birini gorunce ayni hissediyorum
ben dogumda aci cektim desem yalan olur ucunude peridural igneyle dogurdum...
ama cok zor cocuklarla ugrasmak ya hepside kucuk ard arda oldu birde erkek cocuk hepsi maasallah hiperaktif... 26 yasindayim ailem yani annem ve esim kanal baglatmami istemiyo ama bilmiyorum bir karar vericem artik...
bende zaten gobegimden iyice bunaldim yaaa ama ne yapalim evlat sahibi olduk bu daha onemli ve guzel bir duygu insallah azda olsa duzelir degil mi?...

canım bencede kanallarını baglatma... dünya halii allahım evlatlarımıza uzun ömür versin.. bide ya başlarına bişi gelirse ölümlü dünya sonuçta
... bidaha açtır ne bilim yine evlatsahibi olmak felan.. yine allahım göstermesin tabii bu durumları ama sen bence başka korunma yolu bul... bende 24 yaşindayım.. spiral taktırıcam sonuçta daha çok genciz.. :)

kızlar kilolar ne durumda bu aradaaahihoyyythihoyyyt

doğumda kaç kilo gittiii

kızlar ben 40 kilo ile hamile kaldım 57 ile doğum yaptım hiç kilo vermek istemedim ama 45 kiloya düştümgene doğumdan çıktığımda 48 kilo idim zaten git gide de veriyorum göbeğim hafif var ama kilom yüzünden onu önemsemiyorum bile bende kilo almak istiyorum ama olmuyor

gemzecim sen zayıfmışın ne güzel sana verim benim kilolardan

ben 54 hamılekaldım doguma 74 le gırdım
eve geldıgımde 65 olmustum suanda 60 kıloyum bebegım 2 aylık

ben de 57 kiloydum, tüp bebek işlemleri sırasında 60 oldum
60 kilo ile hamile kaldım, 80'e kadar çıktım, özellikle son ay 3-4 kilo aldım.
Doğuma 80 ile girdim, eve geldim 75 kiloydum. Bu arada 70 kiloya indim.
ben maalesef, çok üzülüyorum bu duruma bebeğimi emziremiyorum, sütüm kesildi, artık diyet yapmaya başladım bu yüzden..yoksa aldırmazdım kilolarımı...
göbeğim çok yok gibi, topladı, korsenin faydasını gördüm :))

a ne güzel gamzecigim kilon felan kalmamış ..
bend e valla 64 ile dogum yaptım 53 ile kalmıştım şimdilerde 54 felanım yine eski loma döndüm ama göbegim var yinde belli oluyo yanii ...
dilekcigim züüldüm canım sütünün keislmesne..
demek kotsenin faydasını gördün .. bendemi taksam acaba bana bi faydası olurmu bidenim bend e..

kotse ne yaa :)))))))))) allahım harfleri yanlış yazar oldum :)) korse yanii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…