kızlar dogumda kalan göbekler indimi düzeldimi..

seherb

Benim Küçük Beylerim.
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
1.915
3
yaa benim iyice moralimi bozuyo bu göbek olayı ilk dogumumda göbegim az vardı bi kaç ay sonra tamamen düzelmişti eskisi gibi olmuştu ... şimdii dogumdan sonra göbegim kalcak gibi görünüyoo sardım felan ama fazla olmadı bu olay tabi çatlaklarım felan baya canımı sıkıyo önceden kıyafetlerimi giydigimde sarkma olmasdı şimdii bi badi etek giysem göbegim sarkıyo ... çok canımı sıkıyo buda tabi ... sizler ne durumdasınız düzeldimi göbeklerinzi .. göbegi kalan oldumu.. bid ebenim karnım baya büyüktü sanırım benim böle kalıcak göbegim :çok üzgünüm:

benimde göbeğim pek gitmedi hatta dalga geçiyorum içimde sanırım bir bebek daha var diye. herkes gider diyor ama ben pek umutlu değilim sanırım kalıcak benimkide.senağlama

Benim de ikinci doğumdan sonra kaldı göbekYa bi de zayıfım ya herkes hamile misin demiyo mu çıldırıyorum ya

benim sankii şöle göbegim aşırı kilo almışım derim gerilmiş gerilmiş bi anda bi fosalmışım sonrada böle sarkan bi göbek kalmış gibi zaten öle deilmii hamileyken acaip gerildii karnım çatlak derken karnmın büyümesi derken orrtaya sarkık bi göbek kaldı ((

Canım ya...Çok sinir bozucu ama...Ne yapalım...Değer onlar için kızımdan hatıra deyip sevimlileştirmeye çalışıyorum:))))

öylede canım ne bilim eski halime alışmışımya bide gören aaaaaaa senin göbegin kalmış demiomu :) insn yalanda olsa ii biş der yaa:) benim tam 3 erkek oldu .. :) onlar büyünce derim artık bakın ne hale geldim göbekli oldum sizin yüzünüzden :roflol: bakalım nekadar düzelicek göbeklerimiz.. şuan tam 1 aylık olduk :)

benimde çok canımı sıkıyor göbişim kıyafetlerimden çıkıyor artık sanki yeni hamile kalmışım gibi eşimde boyna sıkıp sıkıp duruyor tam avucuna göre olmuş valla ama çok moralim bozuluyor yani ne yapsak ta düz olsak

kızlar çatlaklar için ve toparlamak için rejene aldım kullanıyorum işe yaradı

sehercim ben sezeryan oldum 2 hafta oldu ve 3-4 aylık hamile gibiyim..doktor 1 ayda iner dedi..hiç sanmıorum çok fazla gidecegini...ben sıfır göbekle basladım hamilelige...eski halime dönecegimi hiç sanmıorum....11 kiloda fazlam var bu kiloyuda nasıl vericem bilmiorum..eşim devamlı verirsin verirsin dio ama ben pek sanmıorum...
AYMU40 bende rejene dusunuorum....işe yaramasına sevindim ..hamilelikten ne kadar süre sonra kullanmaya basladın ?sehercim rejene kullanalım :)belki çözer:)

dilekcgiim valla şuu sorun çözülcekse kullanırım valla... öle canımı sıkıyokii bid ebacakalrımda çatlaklar olmuş dogumda ıınmaktan felan karnımdaki yetmio bide bacaklarımdada var allahran yukarıda da görünmüyo :)))
gazecigim banada diolar zayıfsın ya i olmuş giydigin beline olur diolar olmasıı neytse sarkmaya ne çare bulcaz :)))
kızlarr inş. veriirz bu göbeklerii ben hiç sanmıyom ama 3 çocuktan sonra göbegimin düzelcegini..

ben sezeryanla doğum yapalı 28 gün oluyor tam 12 kilo verdim 6 kilo fazlalalığım kaldı umarım onuda verebılırım bebeğimle uğraşırken veriyorum sanırım . ilk günler hiç gitmiceğini düşünmüştüm göbeğimin ama zamanla eriyor

arkadaşlar bende doğum yapalı 1 ay oldu 2haftada gider gibi oldu göbeğim ama şuanda acayip bi iştahım arttı bebeğimi emziriyorum emzirdikten sonra geziniyorum mutfakta bişeyler arıyorum hamileyken bu kadar iştahım yok tu şimdi çok arttı ne yapacağım bilmiyorum inşallah eritirim bu göbeği

merhaba kızlar sanırım göbek şikayeti olmayan bir tek ben varım aranızda.ben hamşleyken 23 kilo almıştım doğumdan 1 hafta sonra aldığım büün kiloları verdim eski halime döndüm.hatta o kilolu şişko halime oyle alışmıştım ki kilolarım gittikten sonra kendimi somaliler gibi görmeye başlamıştım hehe :)) benimde hafif vucudumda deformeler oldu göbeğimde çok şükür hiç bi çatlağım yok ve eskisi gibi dümdüz sadece wcye gitmediğim zaman çok hafif beliriyor oda normal yani.ama hala derim çok yumuşak...olsun zamanla oda toparlar kendini :teytey:

Benimde biraz göbeğim var gıcık oluyorum inş zamanla erir.

havvacım kilolar nası gitti canım maşallah...fisfisfis

Benimde biraz göbeğim var gıcık oluyorum inş zamanla erir.

havvacım kilolar nası gitti canım maşallah...fisfisfis

cnm maşallah meleğine ne tatlı olmuş
ayy ben kendime hiç kilo almamışım ki aldıklarım hep ödemmiş.vucudum resmen su torbası olmuş.wcye gittikçe attım kilolarımı hehe:lepi:

ayy bende çok sinir oluyorum ne aynaya bakmak nede karnıma dokunmak istiyorum çatlaklarım oyuk gibi dokununca her oyuntusunu hissediyorum ben şuan hamile kaldıgım kilodan 1 kilo eksiğim önceki eteklerim oluyo ama göbek kısmı gergin gömleklerimi hiç giyemiorum altaki düğmeler açık kalıyo.emzirirken zayıflarsın diolar ama bu göbekler hiç gidecek gibi deil...

cnm maşallah meleğine ne tatlı olmuş
ayy ben kendime hiç kilo almamışım ki aldıklarım hep ödemmiş.vucudum resmen su torbası olmuş.wcye gittikçe attım kilolarımı hehe:lepi:

tşk ederiz teyzesi
ne güzel canım eski kilona kavuşmuşunn

darısı bizekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

ya benim 36 gün oldu hala kanamam var doğumdan sonra pek gitmemişti göbeğim ama şimdi indi yine 36 beden giyebiliyorum doğumdan sonra 42 falan anca oluyodu gecer ya takmayın kafaya çok düşünürseniz hiç gitmez psikolojikmen rahat olun bence......

havvacıgım ne güzel bişn kalmamış benim var anacıgım yaa ama hala da kanamam oluyooo... yaa göbegim ayrı bide deri yumuşak cıvık duruyo :))) çatlaklar dersen o başka dert :)) iki büklüm olunca çok kötü görünüyo valla.. inş. düzelir yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…