kızlar cvp lütfen......

aYca24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
2.346
0
40
ben geçen ayki adetimi 1nisanda bekliyordum ama 5 gün gecikmeyle 6 nisanda oldum.....
şimdi bu ay hep 6 mayısta olurum diye bekledim...ama kaç gündür karnım şiş midem bulanıyor,çabuk yoruluyorum.....
dün gece idrarda test yaptım silik bir ikinci çizgi çıktı....
bu sabahta kan verdim değerim 6.36 çıktı....
laborant tebrikler hamilesiniz dedi.....bu değer artar daha adetinize var dedi...cuma yine gelin dedi....
şimdi ben hamilemiyim gerçekten?

yorumlarınıza ihtiyacım var......sevinmeliyim şimdi ben?

Canım verilere öre evet hamilesin 5 ve üstü gebelik sayılıyor gününe daha var o yüzden kan testin düşük çıkmış cuma günü bir daha yaptır değerin biraz daha yüksek çıkacaktır
Tebrik ederim seni yani :1hug:

Canım verilere öre evet hamilesin 5 ve üstü gebelik sayılıyor gününe daha var o yüzden kan testin düşük çıkmış cuma günü bir daha yaptır değerin biraz daha yüksek çıkacaktır
Tebrik ederim seni yani :1hug:

inşallah öyledir cnm yaa....bir bilsen halimi çok şaşkınım heyecanlıyım.....inşalllah artar yaaa.....

ben geçen ayki adetimi 1nisanda bekliyordum ama 5 gün gecikmeyle 6 nisanda oldum.....
şimdi bu ay hep 6 mayısta olurum diye bekledim...ama kaç gündür karnım şiş midem bulanıyor,çabuk yoruluyorum.....
laborant tebrikler hamilesiniz dedi.....bu değer artar daha adetinize var dedi...cuma yine gelin dedi....

tebrikler canım...:sm_cool:
kesinlikle hamilesin...a.s
Allah tamamına erdirsin....
:Saruboceq:

Yazını okuyunca birden heycanlandım.Çünkü geçen ay bende 7 nisanda regl oldum.Şimdi 7 mayısı bekliyorum.Test yaptırmak için sabırsızlanıyom.ama erken diye bekliyodum. senin bu kadar erken çıkmasına hem sevindim hem şaşırdım.Acaba bende bir test yapsammı.ama reg günümüze daha 1 haftadan fazla var.

hayırlı olsun diyelim o zaman ben demi yapsam test 5 mayıs benimde ama karnım dediğin gibi şiş hemide öle böle değil bende mi yapsam yarın

hayırlı olsun diyelim o zaman ben demi yapsam test 5 mayıs benimde ama karnım dediğin gibi şiş hemide öle böle değil bende mi yapsam yarın

canım valla sevineyim mi napayım şaşırdım....
ama ben genelde hep ayın 30 yada 1 i gibi olurum...geçen ay 5 gün gecikti ondan 5nisanda oldum.....
bnm şüphelerim bulantı,yorulma,kasığım batıyor gülerken bile....
ve karnum şişti herkes sende bişey var diyordu....gece test yapıp silik görünce şaşırdım yani...o yüzden sabah erkenden kan yaptırdım...
erken olduğu içinde düşük çıktı

canım valla sevineyim mi napayım şaşırdım....
ama ben genelde hep ayın 30 yada 1 i gibi olurum...geçen ay 5 gün gecikti ondan 5nisanda oldum.....
bnm şüphelerim bulantı,yorulma,kasığım batıyor gülerken bile....
ve karnum şişti herkes sende bişey var diyordu....gece test yapıp silik görünce şaşırdım yani...o yüzden sabah erkenden kan yaptırdım...
erken olduğu içinde düşük çıktı

sorma beni gören 2 aylıksın dio bize sölemion ya olsa ni sölemiim diom ama kimseyi inandıramıom
biraz fazla soru sordum ama son bi soru erken gebelik testiyle mi yaptın ismini verirmisin kanı aç karnına mı yaptırdın

sorma beni gören 2 aylıksın dio bize sölemion ya olsa ni sölemiim diom ama kimseyi inandıramıom
biraz fazla soru sordum ama son bi soru erken gebelik testiyle mi yaptın ismini verirmisin kanı aç karnına mı yaptırdın

cnm birde 2 gün önce damla şeklinde çamaşırımda kan lekesi vardı...nohut tanesi kadar 2 damla.....
ben normal testle yaptım 2 liralık olandan....
evet cnm herkes bana da öyle diyordu sende bişey var bizden saklıyorsun diye....
inşallah sende de vardır cnm ya.....
cnmö ne olur dua et de bnm değerde yükselsin içim rahat etsin...

cnm birde 2 gün önce damla şeklinde çamaşırımda kan lekesi vardı...nohut tanesi kadar 2 damla.....
ben normal testle yaptım 2 liralık olandan....
evet cnm herkes bana da öyle diyordu sende bişey var bizden saklıyorsun diye....
inşallah sende de vardır cnm ya.....
cnmö ne olur dua et de bnm değerde yükselsin içim rahat etsin...

ilk önce telaşa verme kendini dinlen uzan işteysen sıkma kendini o kendiliğinden yükselir testin ismi varmı canım sende

kızlar var mı bnm gibi olanlar? yada tanıdığınız varmı?
lütfen cvplayın....

X