Kızlar cokk acil cevap alabilir miyim acaba

Busssari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
3
0
24
Kızlar merhaba ben geçen ay adetimden 4 gün önce bir ilişki yaşadım fakat adetim tam zamanında ve miktarında geldi sonrasında kahverengi akıntılarım devam etti doktor herhangi bir problem olmadığını söyledi fakat bu ay adetim 3-4 gündür gecikti önceki aydan kalan bir hamilelik olma ihtimali var mıdır

cok teşekkür ederim bazıları regl görüp hamile olduğunu söylüyor kafamı çok karıstırdılar bu ay da adetim gecikince korktum açıkçası
O regl dedikleri yoğun kanama değil yerleşme kanaması adetten 4 gün önce olan İlişkide bebeğin yerleşmesi için 12 14 gün geçmesi gerekir

Kızlar merhaba ben geçen ay adetimden 4 gün önce bir ilişki yaşadım fakat adetim tam zamanında ve miktarında geldi sonrasında kahverengi akıntılarım devam etti doktor herhangi bir problem olmadığını söyledi fakat bu ay adetim 3-4 gündür gecikti önceki aydan kalan bir hamilelik olma ihtimali var mıdır

Yani nadirde olsa olabiliyor.
10 gün bekleyin ve test yapın. (Kan verin)

cok teşekkür ederim bazıları regl görüp hamile olduğunu söylüyor kafamı çok karıstırdılar bu ay da adetim gecikince korktum açıkçası
Adetten bi kac gün önce yumurta artık atılma aşamasına gelir adet görmeseniz geç yumurtlama dolayısıyla geç döllenme riski olur ama adet görmüşsünüz ihtimal kalmamış

X