KIZLAR COK ZORDA OLAN ABLAMIZ ICIN LÜTFEN BİR BAKIN 🥺

Sayı bitmiş Rabbim kabul etsin. Mevlam yardımcısı olsun kardeşimizin, içindeki sıkıntı tez zamanda bitsin, ferahlasın hayırlı sonuçlansin mahkemesi İnşallah 🤲

KIZLAR YAZARHANIM 'I ÇOĞUNUZ BİLİYORSUNUZ KENDISININ YARIN BOŞANMA DAVASI VAR FAKAT KENDISI SUAN COK İÇ SIKINTISI YASIYOR VE COK ÜZGÜN DURUMDA 😪😪😪 DUA BEKLİYOR BENDE İNŞİRAH OKUYALIM DIYORUM MAHKEMESİ ICIN BIRSEY YAPAMAYIZ AMA SUANKI RUH HALINDEN İNŞİRAH VESILE ILE KURTARABILIRIZ

1000 TANE İNŞİRAH BAŞLATIYORUM LÜTFEN ALIN LÜTFEN...
Allah Yar ve Yardımcısı Olsun İnşallah .....

Morrmeneksee Morrmeneksee senin vesilenle dua okuyan, okuyamayan herkese çok teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden.
Gittim mahkemeye çok şükür orda ağlamadım. Boşandık istinafdan düşmesi için cuma günü dilekçe verecez.
Hikayemi okursanız çok büyük bir imtihan içerisindeyim. Rabbim durmadan sınıyor beni. İnşallah yüzü ak ve hasarsız çıkarım. Çok yoruldum ziraa.

KIZLAR YAZARHANIM 'I ÇOĞUNUZ BİLİYORSUNUZ KENDISININ YARIN BOŞANMA DAVASI VAR FAKAT KENDISI SUAN COK İÇ SIKINTISI YASIYOR VE COK ÜZGÜN DURUMDA 😪😪😪 DUA BEKLİYOR BENDE İNŞİRAH OKUYALIM DIYORUM MAHKEMESİ ICIN BIRSEY YAPAMAYIZ AMA SUANKI RUH HALINDEN İNŞİRAH VESILE ILE KURTARABILIRIZ

1000 TANE İNŞİRAH BAŞLATIYORUM LÜTFEN ALIN LÜTFEN...
Okumak çok isterdim ama hâlâ regl oluyorum dua ederim Allah yardımcısı olsun kolay atlartır inşallah ❤

Menekşem bana bildirim gelmedi öyle tesadüf girdim baktım kaç tane.kaldi acaba

En son 80 okudum ben 10 tane alayım

X