kızlar çok şaşgınım bu ne demek oluyo sizce??

raebzeh

Elhamdülillah Ya Rabbi..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
2.008
8
ekim 24 te adet olmam lazımdı olmadım..:gitme:geçn hafta cuma test yaptım negetif çıkınca testi çöpe attım..ara ara baktım ama çıkmamıştı..neyse yok dedim yattım..ertesi günü bi umut dedim testi çöpten çıkardım silik çizgi belirmiş:gitme:..neyse başka marka test yaptım onda da negatif çıktı ama o da nasıl testse tek çizgi bile silik çıktı..adetim tam 21 gün geçti..hatta bugün 22.gün geçeli..dün akşam bi test daha yapayım dedim önceki yaptığım testten yaptım kaset testten yine yoktu negatifti..ama sanki ikinci belirecek gibiydi.gittim geldim teste baktım yoktu..sabah baktığımda yine ikinci çizgi belirmiş...akannehirbenim anlamadığım bende mi gariplik var test mi bozuk ...kasıklarım ağrıyo,akıntım var,göğüslerim ağrıyo..ama adette yok..bugün tam 22 gün oldu geçeli..kızlar bana yardımcı olun lütfeennn..kan tahlili yaptırsam mı?öptüm canlarııımm..ŞenizŞeniz

Canım zaten 22 gün bekleyerek inanılmaz bir sabır göstermişsin... İdrar testlerinde belli bir süreden sonra beliren çizgiler dikkate alınmaz.Bence biran önce gidip kan testi yaptır eğer negatifse zaman kaybetmeden bir jinekoloğa muayene ol. Bu kadar gecikmenin arkasında başka sebepler olabilir

Ebruuuu daha bişi demiyorum sana hıh:1closedeyes: Hani dün kan tahlilili yaptıcaktınn.Bende sonuç bekliyorum senden :mymeka: idrar teslerine güvenme derim canım 10 dk.sonra çıkan hatalı pozitfi oluyor ben 4 defa yaşadım bu durumu ...Belki seninki daha koyudur ama istersen resimm eklee

sorma canım yaa sabır taşı oldum vallaa..adetlerim düzensizdi zaten o yüzden ha bugün gelir,yarın gelir...derken 22.güne geldim..ama testlerim önceden ertesi günüde böyle ikinci çizgi görmemiştim..test yaptırıcam ama hafta sonu sağlık ocakları kapalı..eşimle bi konuşayım ..olmazsa hastanede yaptırayım..yoksa kafayı yiycem..saolun kızlar..

klava:Ben sana dedim ebru hafta içi sağlık ocağına git diye hıh :mymeka:

nan bi dur ne vuruyon...eşim dün tutturdu maça gidecem söz verdim diye..ordan da arkadaşının kolu çıkmış maçta ta çoruma gitmişler..anlıycan ben dün gidecektim eşimin yüzünden kaldım..bana test getirmiş yap diye ..bende onu yaptım ..bbalıımm..valla suçum yok gülüüümm..öptüm canlarıımm..

Ebrum bugun hafta sonuya :)sen numaradan acile git..Acilde san kan tahlili yapsınlar nasıl fikir ama kaydirigubbakcemile3

hemen bir kan testi yaptır canım korkutmak istemem ama dış gebelikte olabilir

en güzeli ka testi. o kasetlerde hata oluyor. kaç kere bana çift çizgi çıktıda meğer değilmişim

p.tesi kan tahlili yaptırıcam kızlar..en iyisi p.tesiyi beklemek...melenela canım dış gebelik olabilir demişsin..aslında bende korkuyorum ..olabilir mi acaba?ondan mı test hatalı çıkıyo?..öptüm canlarıımmm...

bende yaptım cuma gunu.tek çızgıydı...2 -3 saat sonra baktım..hafıf sılık 2. çızgı......belırtılerde var..ama ultrasona gırdım...hamılelık yok......25 gun once kan tahlılı yaptırdım..şikayetler çoktu...fakat yok..negatıf dedı...
belırtıler var...çok ılgınç...havadanmıdır sudanmı noluyor bünyelerımıze anlamadım...bende merak edıyorum..kan tahlılını sabahtan yaptır...oglenden sonra ancak verebılırler...

Bunlarda ebrumun testleriii delikafadulden

Eklentiler

• $115040.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 102
  • $115305.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 108
çok saol balıım beniiimm..bitanemsiiinn...ŞenizŞenizopuyorumnanaktan:1hug::1hug::1hug::1hug:

yok canım yaptırmadım,bugün yarın yaptırıcam inşallah..pek umudum yok amaa..:sm_confused::sm_confused::Saruboceq:.

Ya canım hap kullanıyormuydun hapı bıraktığım ilk ay bende 20-25 gün gecikti hergün test yapmaktan psikolojim bozulmuştu. Çok inandırma kendini kafana takma hayata olduğu gibi devam et bu ay hamilemiyim yok öbür ay boş ver relax ol ben böle yaptım. Ve bu ay hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık hamileyim şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…