kizlar cok mutluyum bebegimin kalp atislarini duydum

• Konu Sahibi yellowangelrufi
  • Başlangıç Tarihi
Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
bugun dr gittik kizlar idrarda yanma vardi hem onun icin hemde kontrolum vardi bu hafta ikisi bir araya denk geldi cok sukur kesemde rahmimde bi problem yokmus su iceceksin dedi ama bulantidan icemiyorum az az icmeye calisiyorum vitamin hapi falan verdi bugun gordum bebisimi yasayanlar bilir aglayasim geldi ya kalbi okadar guzel atiyoduki anlatamam canlanmis bebisim saglikli fasulye kadar buyuklugu dedi doktor esimde bende cok mutluyuz dilerim herkes yasar bu duyguyu 2 aylik bebegim gun gectikce buyuyor 3 hafta sonra zeka testi yapilacakmis ins hayirli saglikli olur benim ve herkesin Allah butun anneleri bebekleri ve anne adaylarini nazardan korusun hersey gonlunuzce olsun kizlar verdigi butun sikintilari unuttum onu gorunce aksam aglamistim dayanamiyorum Allah im diye kusma cok kotuymus ama buda gecer yeterki bebisim saglikli hayirli olsun unutulur hersey duygularimi sizinlede paylasmak istedim simdiden sagolun kizlar......

canım tebrik ederim çok sevindim pıt pıt pıt onu duymak onun artık canlı olduğunu içinde bir yerlerde yaşama seninle tutunduğunu bilmek insanı çok etkiliyor inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder.

canım gözün aydın ahhh o pıt pıtlar yokmu insanı varya okadar olgun yapıyoki bir anda evrim geciriyosun sanki tek yavruna odaklanıyosun allahım tüm isteyen arkadaslarımıza nasip etsin hamiş olanlarında hayırlısında kucagına almayı nasip etsin mevlam

sagol canim ins saglikli hayirli olur zeka testi nasil yapiliyo merak ettim kan tahlilimi bizim burda bazi arkadaslar beni korkuttular onlarda gitmemis zeka testine belden su aliyolarmis yada bebegin sulugundan korktum acikcasi igneden cok korkarim ben ya ne yapcam bilmem aglarim yani gidemem Allah hayirli saglikli versin zekasiz olacaksa her yasta risk altinda Allah vermesin yani kimseye bide bu konuda bilgi verirsen eftelya sevinirim

sagol canim benim gercekten super bi duygu ins dileyen herkes yasar nasip olur herkese hepinize tsk ederim saglon kizlar

tebrikler canımm ,,Rabbim sağlıcakla tamamına erdirsin inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…