kızlar cok mutluyum bebegim anne baba dede diyoo

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
slm kızlar nasılsınız cok mutluyum bebegim konusuyo eskiden agu falan diye sesler cıkarıyodu ama artk kelimeliri cok güzel heceliyo 1 haftadan beri sürekli anne bbaba dede ipi aa ee oooooo ö diye bagırıp kendi konuştuklarına sevinip cıglık atıyo bende sizinle paylaşmak istedim sizin bebeişler nasıl yavaş yavaş konusuyolarmıhihoyyyt:dance:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

maşallah oğluşuna darısı bizimkine... kuzey de annneee diye sesler çıkarıyor ama gerçek konuşmamı yani bilinçli mi yoksa sadece benzetme mi bilemiyorum.

çiğdemcin ne güzel özellikle anne demesi maaşaallah canım
ardada hiç hece yok uğraşıyo çıkaramıyo diye düşünüyorum hugu hooo hoo değişik şekilde bağırıyor sadece

yaaaa.. benimkinde yok bişi... ağlarken bubaaa diyerek ağlıyor ann nneeeeeee der gibi oluyor ama net değil yani... ne mama ne dede.
tembel teneke ne olacakk.. dudağını büzüp bana bakıp ağlamasını iy ibiliyor ama... boklu böceğim benimmmmmmm. eşek sıpammm.

bu arada çiğdemcim tebrik ederim.ne güzeldir sana anne demesi.. birde anne diyerek boynumuza atılsalar..ooo ne güzel olur yaaa...

oyyy canım beniiim maşallah..şu an ne kadar heyecanlısın kim bilir...gözün aydın canımmm...

deryacım yakında o heceler tamamlanır ve anne baba der..inşallah sizin de gözünüz aydın..canlarım benimm Allah bize de göstersin inşallah..

amin cnm konusur inş annesi hala suanda baba diye bagırıyo besigin içinde gercekten cok güzell allahıma sükürler olsunsırnaşık şey
maşallah oğluşuna darısı bizimkine... kuzey de annneee diye sesler çıkarıyor ama gerçek konuşmamı yani bilinçli mi yoksa sadece benzetme mi bilemiyorum.

olur inş cnm berkede öyleydi fakat son 1haftadan beri sürekli anne baba mama dede diye konusuyooo:teytey::teytey::teytey:
çiğdemcin ne güzel özellikle anne demesi maaşaallah canım
ardada hiç hece yok uğraşıyo çıkaramıyo diye düşünüyorum hugu hooo hoo değişik şekilde bağırıyor sadece

aman annesi öyle deme kuzuma tabi dudaklarını büzüp aglıcak benim kuzum ay canım hiç sorma gözlerimin içinme bakıp anne demesi öldürüyo beni inş senin kuzuda diycekkk allahın işzniyllee valla cnm ne güzel olur dimi anne deyip kucamıxza atlasalar inş oda olur rabbim saglık versin olur inş

saol cnm valla gercekten mayısın en genc annesi benim dimii:roflol::roflol: eee 19 yasımda anne olduumm lepi::lepi:QUOTE=sekertas;4376073]hayırlı olsun canım.ben de nerelere kayboldu bu kız diyordum. mayısın en genç annesi gözün aydın[/QUOTE]

hayırlı olsun canımmm.mertte anneeee diyo ama bende canan gibi kararsızım ama babası şuna bak nasıl anne diyo demişti :)) mahmud ilk baba demişti kıskandı herjhalde

cnm eşin seni azıcık kıskanmış herhaldesırnaşık şey ne güzel cnm anne ile baslamış benim kuzuda öyle dediil iilk anne dedi sonra baba dede mama diyo ama suanda sürekli baba diyo esimmutluluktan havalara ucuyo oda beni kızdırıyo artık anne demiyo babadiyo diyeee:lepi::lepi::roflol::roflol:QUOTE=yaseemin;4389565]hayırlı olsun canımmm.mertte anneeee diyo ama bende canan gibi kararsızım ama babası şuna bak nasıl anne diyo demişti :)) mahmud ilk baba demişti kıskandı herjhalde[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…