kızlar çok kötüyüm

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
kızlar çok kötü grip oldum 5-6 gündür vardı ama şimdi hareket edecek halim kalmadı portakal sıuları nane limon napcam ben bebeğime bir zararı olur mu diye korkuyorum.. ne yapmam lazım bilmiyorum ilaçta kullanamıyoruz kısa sürede nasıl iyi olurum..

çok geçmiş olsun canım bol bol dinlen başkada yapabileceğin bişey de yok heralde bebişine bişey olmaz canım merak etme tekrara geçmiş olsun

cok gecmis olsun canim ..
nane limonun zarari olamz..bolbol ic ..
bi de terlemeye calis .. terledikce atarsin üzerinden hastaligini ..
bebisine bisii olmaz korkma emi ..

a.s. a.s. a.s

glitteryourway-97e88453.gif

anma401070a727ba49c.gif

kızlar çok kötü grip oldum 5-6 gündür vardı ama şimdi hareket edecek halim kalmadı portakal sıuları nane limon napcam ben bebeğime bir zararı olur mu diye korkuyorum.. ne yapmam lazım bilmiyorum ilaçta kullanamıyoruz kısa sürede nasıl iyi olurum..

Bende grip olmuştum doktorum hemen bir kulak burun boğazcıya görünmemi söyledi, bende acıbadem hastanesine gittim doktor hamile olduğum için bebekler için emniyetli bir antibiyotik verdi, toparladım.Adama 40 defa sordum bebeğime zarar verir mi diye, hayır vermez biz bu ilacı hamilelere yazıyoruz dedi.Sonra kadın doğumcma sordum oda kullanabilirsin dedi.İnternette de okudum bir çok doktor bunu veriyormuş, enfeksiyon ve ateş bebeğe daha ilaçdan zararlı söyliyim...

cok gecmis olsun canim insallah tez zamanda sifa alip iyilesirsin
allahin izniyle sifa bulcaksin

geçmiş olsun canım , çaresi c vitamini yani bol meyve yemek.. limon+ bal da çok iyi geliyor , ateşlenirsen de doktora git bence :teselli:

Çok geçmiş olsun canım. Bol bol C vitemini özelliklerde kivi yiyip, dinlen.. Allah tez zamanda şifa versin..

ilkyas çok geçmiş olsun... ilaçtan sakınıyorsun ama unutmaki ateşin bebeğe zararı daha çok olur... bence mutlaka bi enfeksiyon hastalıkları uzmanına görün. bebeğe zarar vermeyecek bir antibiyotik verecektir sana... ki ben de epey ilaçsız mücadeleden sonra baktım olmuyor mecburen kullanmıştım.

ilkyas geçmiş olsun canım,geçen haftada ben öyleydim birsürü ilaç içtim antibiyotik,ağrı kesici korkuyor insan ama yapacak bişey yok benim ateşim çıkmıştı,ateş daha tehlikeli, dr içmezsen daha kötü olursun daha zararlı dedi.bol istirahat ve c vitamini ıhlamur,nane limon onları iç.

ahh ahh gene grip vakası canım cok gecmiş olsun kızlar sizlerde kendinizi koruyun valla havalara aldanmamak gerek

canım çok geçmiş olsun. zaten bu illet insanı bi yakalayınca bi türlü bırakmıyoo.
nane limon c vitamini sen zaten herşeyi yapıyosundur. ama haala geçmediyse doktora git canım

sormayın kızlar kendinize dikkat edin ben ihmal ettim kendimi havaya aldandım çok sağolun kızlar iyi ki hepiniz varsınız.. destekleriniz için çok sağolunn

çok geçmiş olsun canım bol bol dinlen c vitamini al nane limon ıhlamur iç ve terlemeye çalış bende ilk aylarda olmuştum terlermek çok ii geldi bana...

X