Kizlar cok kötüyüm orasi acildi tutmadi

arastr neten cunku boyle bir durumla karsilamadik duymadikta doktoruna guvenmekten baska caren yok
Dis dikişler kapalı gözüküyordu şimdi ise açık içe doğru dikilen tutan bisey var mi bilmiyorum ama benim gördüğüm yerde açıklık var

İyi de normalde de kzlk zarı tamamen kpalı olmaz çünkü adet kanı ve akntlar ordan gelir

Kızlık zarı tamiri olmuştum iki ay önce tuttu dendi ama su an açıklık görüyorum
İyide kızlık zarı öyle yakinmiki görüyorsunuz yanılıyor olma payımız yokmu🤔belki işlem sonrası kalıntı pislk vs bişey gördunuzmvalla konuyla hiç alakam yok yanlış yorum da yapmak istemiyorum 🤐

İyide kızlık zarı öyle yakinmiki görüyorsunuz yanılıyor olma payımız yokmu🤔belki işlem sonrası kalıntı pislk vs bişey gördunuzmvalla konuyla hiç alakam yok yanlış yorum da yapmak istemiyorum 🤐
Oki ay geçti tuttu dediler bu açıklık neyin nesi anlamadım ben

Walla uçarak doktora gidesim var nerden çıktı su virüs olayları içim hiç rahat değil

Walla bilmiyorum kapalı olan yeri şimdi açık görüyorum ne oldu bende anlamadım tutan şey açılır mi iki ay sonra yada orası kendini topluyo bi açıklık mi olmalı anlayamıyorum
Ben senin gittiğin doktora gitmeyi düşünüyordum eğer tutmadıysa çok üzülürüm şuan :KK43:
Belki normal hali böyle olması gerekiyor ya doktor tuttu dediyse bilemedim bi danış bakalım

X