Kızlar çok kötuyum eşim işten çıktı

lall_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
74
0
Evlenelı daha 20 gun oldu eşimi işten çıkardılar eşm tasarımcı ödemelerimiz var çok kötuyum kızlar kırada oturuyoruz bende çalışıyorum maaşımı hala alamadım

Cnm üzülme bak ne güzel elinde mesleği var. Hemen iş aramaya koyulsun sende durumunu anlat ve maaşini iste sonuçta yeni evlisin ve sorumluluklarin artti. Bu arada eşine tazminat falan verdiler değilmi

ahh canım beim lütfen sakin ol! krizden dolayı hepimiz sarsıldık borcu olmayan mı var sanki. düğünde takılan takılar varsa onları verirsin acil borçlar için, eliniz bollasınca yine alırsınız. sen de işyerindekilere durumu anlatıp maaşını istersin. eşin de yeniden iş bakar. bu durumu evliliğinize yansıtıp mutsuz etmeyin sakın kendinizi, kenetlenin birbirinize eminim aşarsınız bunları.:1hug: evliliğiniz için büyük bir sınav bu aslında. lütfen eşine destek ol.

çok üzüldümun olur böyle şeyler herkesin başına gelebilir.hemen iş aramaya koyulun tanıdıklara haber verin.eşinizin yanındada üzgün ve karamsar davranmayın.olumlu konuşun teselli edin.dahada üzülmesin.erkekler için zor bir durum.

sizi çok iyi anlıyorum. bende evlenmeden 1 hafta önce işten çıkarılmıştım. aslında çıkarılma değil ama suni bir kavga yaratıp olmadık hakaretlere maruz bırakılıp gitmem sağlanmıştı. sonuçta bizde evlendiğimiz gibi el el üstünde kalmıştık.

yapabildiğimiz en iyi şey düğünde takılanları bozdurup onlarla geçinmek olmuştu. bende 2 ay sonra başka bi iş bulup tekrar çalışmaya başlamıştım.

evet gerçekten zor bi durum. ama eşinizin mesleği var vasıfsız değil sonuçta. o iş bulana kadar eğer çok zor durumdaysanız varsa nikahtan kalan takılarınızı bozdurup onlarla idare etmeniz.

kolay gelsin. inşallah eşiniz bi an önce bi iş bulur.

canım benim çok üzüldüm allah yardımcınız olsun sende işine anlat tatlı dillilikle..Maaşını versinler..

canım gerçekten çok üzüldüm durumunuza ama allah bir kapıyı kapatır diğerini açar unutma buda sizin için bir sınav olarak düşün bu günlerde geçer birbirinize destek olun moralinizi bozmayın en azından sen çalışıyorsun gene az veya çok bir maaş eve gelecek inşallah en kısa zamanda eşinde bir iş bulur.

çok zor bi durum canım anlıyorum seni...
ama elinizde mesleğiniz var sonuçta...bu sizin için zor bir süreç ve birbirinize kenetlenip aşıcaksınız bunu...
dua et senin işin var ya o da olmasaydı napardınız?
karamsarlığa girmeyin şimdilik idare sana düşüyo...sakın üzerine gitme...
bugün o iş olur yarın başkası...
çalışana iş çok Allah yardım eder..
altınlarınız hala duruyosa biraz onlarla idare edin elbet bi iş bulunur...
sıkma canını...ona destek ol...kimbilir kendini ne kadar kötü hissediyodur...

:teselli:

Canım ufak altınların bır kısmını borç için bozdurduk ama ödemelerımız var işte bakalım inşallah en kısa zamanda iş bulur benım de iş yerınde maaşımı vermıyolardı bugun dedım eşim işten çıktı kıramı odemem gerek bugun verırız dedıler bakalım benım maaşım sadece kırayı karşılıyo

X