Kızlar çok kötüyüm, çok

Nadas

Guru
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
2.925
55
39
kızlar dün sbah çok kötü birşey oldu babam bana küfür etti hem de çok ağır bir şekilde ortada hiçbirşey yoktu sabah evden çıkarken para istedim biranda açtı ağzını yumdu gözünü maaşı alında bütün paranın...diye başladı ama maaşımın yarıdan fazlasını sırf borçları var die onlara veriorum kendı masraflarımdan lüksümden kısıyorum yeter ki okuttular ettıler,bir faydam dokunsun diye,hem anlaşmamıza göre maaşı ona vericektim oda küçük el harçlıklarımızı bize verecekti,ama dün sabah seninde paranında a.q dedi kızlar
inanabiliyomusunuz ortada başka hiç birşey yok öz baba bunu nasıl der kızına ben çalışmasam benim masrafımıda o karşılamak zorunda değil mi çalışıyorum bütün paramı veriorum yine yaranamıyorum lanet olsun ya...çok çok kötüyüm :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cnm sıkma canını demekki babanında sıkıntısı varmış sana yansımış olay olur böyle şeyler aileler arasında eminimki içinden gelerek söylemedi bunu sinir halinde söylemiştir üzülmüştür sonrada emin ol cnm takma kafana

Neden böyle yapmis etmis diye sorgulamicam!!:kızgın:

Yaptigi cok yanlis ve cirkin! Bir baba kizina böyle küfür edermi ya??:kızgın:

Cok ayip, cok günah!! Hem maasini veriyorsun hemde böyle küfürlere maruz kaliyorsun!!

Ne diyim canim!! Babandir lakin yaptiginin yanlis olmasi bunun önüne gecemez....
Sakinlestikten sonra babana cok kirildigini söyle bence.:nazar:

Üzülme sen güzelim erkeklerin hepsi böyle sinirli olunca karşısındakı kımdir nedir bilmıyor küfretmek onlar için gayet normal bişe oldugu için...Sinir oluyorum resmen böyle insanlarla her yerde karşılaşıyorsun bariz bi şekilde sankı nbr nasılsın der gibi birbirlerinin anasına bacısına küfrediyolar
sıkma sen canını babanda başka bi şeye sinirlidir sinirini senden çıkarmış

Öf çok sinir bozucu sonuçta baban başkası olsa bi sürü şey yazardım sana ama Anne Baba olunca akan sular duruyor maalesef gerçi onlarda anne bab diye hata yapma ve bizi kırma lüksüne sahip değiller ama maalesef öyle davranıyorlar sen ne kadar üzüldüğünü belli et o zaten hatasını anlıcaktır. Eminim başka bir sıkıntısı vardır acısını senden çıkarmıştır

kızlar çok şok oldum napıcağımı bilmiorum inanın ki şuan küsüm onla
ve de uzun süre barışmayı düşünmüyorum
bu erkek milletinin tek dertleri bilmem neleri:kızgın:

canım yaa inşallah baban hatasını anlar inan ben kötü oldum okurken..insan ne kadar üzgün yada sinirli olursa olsun ağzından çıkan kelimeye dikkat etmeli..sonuçta yüze bakılacak..........:eek:klava::eek:klava:

bence başak birşeye kızmışda sizden çıkarmış gibi geldi yapılan davranış tabiki kabul edilir tarafı yok da büyüklere bu konu da ne denir ki kızsan kızılmaz ki büyüklar bazen davranıp durumu daha çok zora sokabiliyolar

canım sıkma canını eminimki bu durum seni çok üzmüş yaralamış. ama babanın o an bi sıkıntısı vardı belki eminim sana bu söylediklerinden dolayı sonradan üzülüp utanmıştır .

baban bişiye sinirlenmiş sen de o ana denk gelmişsin bence
yoksa sana neden küfür etsin hem de böle bi küfrü
ama erkek milleti deme o senin baban duymamış ol bence

belki morali çok kötüydü babanin her zamanmi böyle yaptiği çok yanliş benim babamin birakin bana yanimda küfür etmez asla duymamişim dir arkdaşa katiliyorum dedği gibi en güzel aninda neden yaptin bana diye sor eminim oda üzülmüştür ama gururludur gelip bişey diyemez sana

canım ya baban çok yanlış yapmış:eek:klava:
heleki küfretmek çok yanlışşş....
baban inşallah hatasını anlayıp özrünü dileyip gönlünü alır:eek:klava::1hug:

canım bır dahakı ay maaşını alınca kendine bır kısmını ayır geri kalanınıda babana ver.kızına boyle konuşan bır babaylada para yuzunden bır daha aynı lafı işitme korkusu yaşamamış olursun.

bazen insanlar sinirlenince ne dediğini bilmiyor
bilerek ve isteyerek söylememiştir
belki derdi sıkıntısı vardır
canım takma kafana hersey düzelir

sinirli anına denk gelmişsindir helede bu ara etrafta kriz hakimken ona sıkılmıştır sende bianda üzerine gelmişsindir bir baba kızına böle demez bikaçgün sonra babana kırıldığını söle bence

ne can sıkıntısı ne moral bozukluğu.bunların hiçbiri aklı başında bir babanın ne olursa olsun evladına küfür etmesini maruz göstermez.sadece ayıplıyorum.ve melek gibi bir babam olduğu içinde yüce rabbime dualar ediyorum.ancak yinede babanızdır.siz saygıda kusur etmeyin.umarım utanır

canım bır dahakı ay maaşını alınca kendine bır kısmını ayır geri kalanınıda babana ver.kızına boyle konuşan bır babaylada para yuzunden bır daha aynı lafı işitme korkusu yaşamamış olursun.

daha maas gunune bıkac gun kala başlıyor söylenmeye maaşı ne zman alcaksın diye.
tamam anlıorum borcları çok zmanında bize çok masraf yaptılar ama kanımı emicekler sanki ya:kızgın::kızgın:Bugun maaşımı aldım bakalım akşam ne yapcakkafamçokkarıştısenağlama

babanın mutlaka bir sıkıntısı vardır. o anda çok sinirlidir ağzından çıkmıştır. isteyerek olammıştır. maddi yönden sıkışıksa sende üstüne para isteyince kızmıştır.
öyle uzun süre küsücem deme kırgın olduğunu belirt bence. bak şöyle düşün sen küs dururken Allah korusun ona birşey olursa vicdan azabından kahrolursun. anne ve babalara
küs olmamak lazım.
maaşından kendi harçlığını ayır gerisini ver böyle anlaş babanla.ama lazım olursa isterim dersin.a.s.
şunu untma erkekler maddi yönden zor durumda olmayı kendilerine yediremez.

canım uzme kendını belkıde kafasında baska seye uzulmus olabılır sende ustune para ısteyıncee sıtresını senden almıs olabılırr cok takma kafana olur boyule seyler tabı babanın o sekılde kufur etmesıde dogru deıl ama atsan atılmaz satsan satılmaz babadır yapılcak sey yokk tabıkı elınden gelen kendını uzmemek mınım baban sana kullandıgı kelımnın cok yanlıs old anlıycak

kimbilir neye canı sıkkındı da sana patladı...
erkeklerin huyları bu işte...
başkasına kızar gelir sana çatar...
ne kadar ayıp bişey olsa da bi genç kıza küfür etmek sonuçta babandır konuşmayıp napıcan?
o senin gönlünü alır zaten yaptığının hata olduğunun farkına varınca...
düşün öz baban böyle yapınca nasıl kanına dokunuyo bi de kocanın yani elin oğlunun yaptığını düşün ne kadar ağır
...:kızgın:

X