Kizlar cok endiseliyim

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
BILIYORSUNUZ HAYIT TOHUMU ILE ADETLERIM DUZENE GIRMISTI.HER AY KIRLENIYORDUM BU 3 AYIMDI.AMA HALA HENUZ YOK ADETIM HAYITIN OLCUSUNU COGALTIM YOK GELMIYOR.IDRAR TESTI YAPMISTIM HAMILEYIMDIR DIYE GECEN HAFTA YAPTIM YOK CIKTI KARNIMIN ALT KISMINDA COK HAFIF SIZLAMALAR VAR SOGAN SUYU ICICEM DEDIM CUNKU O BENI SOKUYOR AMA HAMILEYSEM CANIM COK YANAR UZULURUM AMA NEGATIFSE YOKTUR DEGILMI BOSUNA ENDISELENMIYIM KAN TESTI YAPTIR DICEKSINIZ CEVREMDEKI DRLAR IDRAR TESTINDE CIKMADIYSA YOKTUR GEREK YOK DIYORLAR KAN TESTINE BENDE UMITLENMEK ISTEMIYORUM CUNKU POLIKISTIK OVER RAHATSIZLIGIM VARDI ADETLERIM COK DUZENSIZDI BILEMIYORUM BU ICTIKLERIMDE BIR AY IYI GELIP IKINCI AY GELMICEK HALI YOKTA DEGILMI fisfisfis

canım sen fazla takıntı yaptın stres yaptın bence ondan gelmiyordur ama bi doktora gidip neden regl olmadığını öğrensen rahatlarsın bir ilaç verir belki sökersin yada hamişsen doktor sana zaten söyliyecektir direk hamilemiyim diye gitme adetim gecikti diye git doktora bir nedeni vardır mutlaka bunuda doktora gitmeden anlayamazsın

kendi başına bişiler içip durma canım.doktora git bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…