kızlar çok acil yardım edin lütfen

M

mutsuzzz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mutsuzzz

4 haftalık hamileyim ve doktora gittim utrosyonla baktı kese gözükmüyor muş. tansiyonumu ölçtü 16 çıktı yüksek dedi alfamet tansiyon ilacı verdi.şimdi benim ara ara lekelenme şeklinde açık renkte kan geliyor korkuyorum bişeymi oldu acaba?doktora gittiğimde sormuştum üstüne görme denilen şey ama düşük trhlikrsi olabilir dedi vede tansiyonda zarar vermiş olabilir dedi şimdi haftayı bekleyip aynı doktoramı gideyim yoksa hiç beklemeden farklı bi doktoramı ne yapıcam kafam karıştı kötüyüm
:uhm:

• Konu Sahibi mutsuzzz
sizlerde de oldumu bu gün biraz daha fazlalaştı gibi çok endişeleniyorum

• Konu Sahibi mutsuzzz
durumun hakkında bilgim yok ama sakin olmaya çalış, inşallah kötü bişey yoktur.

• Konu Sahibi mutsuzzz
daha öncede yazmıştım sana canım okurken seni telalı ve panik gördüm kendinede bebeğede eşinede zarar verirsin eğer imkanın varsa doktorunu ara sor yada bir başkasına görün bir hafta böyle geçmez güzelim geçmiş olsun

• Konu Sahibi mutsuzzz
Cnm hıç beklemeden bı dr gıt derım duşuk tehlıkasıyse bıle onlenebılır

• Konu Sahibi mutsuzzz
kızlar endişeliyim doktorada sormuştum gittiğimde çünkü o zaman da az az geliyordu bir iki gün arayla.doktor dedi düşük tehlikesi yaşıyorsun üstüne görme iyi bişey değildir diye ama hiç bi müdahalede falan bulunmadı tansiyon kötü bir durum yaratmış olabilir ama ancak haftaya anlayabiliriz dedi

• Konu Sahibi mutsuzzz

4 haftalık hamileyim ve doktora gittim utrosyonla baktı kese gözükmüyor muş. tansiyonumu ölçtü 16 çıktı yüksek dedi alfamet tansiyon ilacı verdi.şimdi benim ara ara lekelenme şeklinde açık renkte kan geliyor korkuyorum bişeymi oldu acaba?doktora gittiğimde sormuştum üstüne görme denilen şey ama düşük trhlikrsi olabilir dedi vede tansiyonda zarar vermiş olabilir dedi şimdi haftayı bekleyip aynı doktoramı gideyim yoksa hiç beklemeden farklı bi doktoramı ne yapıcam kafam karıştı kötüyüm
:uhm:

canım ya panik yapma inşallah kötü bişey yoktur istersen 1 hafta beklemeden başka bi dr a git önemli bişey olabilir inşallah yoktur olsa bile önlenebilir en azından hem kafan rahat olur bekleme bence

• Konu Sahibi mutsuzzz
işteyim çıkışta gidicem teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız.aranızda hamileyken böyle bir durumla karşılaşan varsa ne olursunz palaşsın ben akşama kadar kafayı yerim şimdiden kalbimde çarpıntı başladı bide başıma tansiyon çıktı inşallah kötü bieşey olmaz

• Konu Sahibi mutsuzzz
Canım panik yapma. Stres yaparsan bebeğine zarar verirsin. Hem 4 haftalık çok yeni. Kesen oluşuyor ve yerleşme kanaması olabilir? Aynı kanama bende de olmuştu. 3 gün devam etmişti. Açık renkteydi son gün koyu kahverengi oldu. Doktorum bana da düşük olabilir dedi ama bak şimdi 15.haftamızdayız çok şükür. Ben kanama durduğunda hemen doktora gitmiştim. Durumu öğrenmek için. Sende başka bir doktora git. Eğer yerleşme kanaması değilse bile düşüğü önleyici iğne yada ilaç verip dinlenmeni isteyebilir. Sıkıntı yapma ve bi doktora git hemen...

X