Kizlar cevaplarınızı bekliyorum yardım edin

Selmaselma1994

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
26
6
30
Merhaba kızlar size bir sorum olacak yerleşme kanamasında kaç haftalık olduğunu gösteren hamilelik testlerden yapsam sizce doğru gösterir mi ben 4 faftalık hamileyim kanamam oldu acile gittim bana net bir cvp vermediler kadın doktorumda randevüm var ama perşembe çok korkuyorum sizce test yapsam hani sonucta büyüdüyse bebek gösterir mi haftaları veya doğru gösterir mi test lütfen kızlar cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Evde yapacağın test kaç haftalık hamile olduğunu göstermez cnm ama yarın kan verirsen ancak ozaman kaç haftalık hamile olduğunu öğrenirsin dikkat et bol bol dinlen çok ayakta durmamaya çalış panik yapma yerleşme kanaması da olabilir 😊

Merhaba kızlar size bir sorum olacak yerleşme kanamasında kaç haftalık olduğunu gösteren hamilelik testlerden yapsam sizce doğru gösterir mi ben 4 faftalık hamileyim kanamam oldu acile gittim bana net bir cvp vermediler kadın doktorumda randevüm var ama perşembe çok korkuyorum sizce test yapsam hani sonucta büyüdüyse bebek gösterir mi haftaları veya doğru gösterir mi test lütfen kızlar cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
Canım yaaa 😊 idrar testi de kan testi de kaç haftalık olduğunu göstermez maalesef.. Kan testi için diyorlar değere göre haftasını ama o da mantıksız geliyor bana ki doktorum da öyle birşey yok demişti..biraz sabret bebeğin kesesini bir haftaya görürsün zaten doktorun sana söyler kaç haftalık olduğunu.. Kanaman da bebek kendine yer yaptığı için hafif kanama olabilir.. Daha çok küçük çünkü...

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun inşallah testlerde belli olmaz ancak kan testiyle belli olur kanama fazla olmadıkça korkma benim de oldu yerleşme kanaması ama doktoru ihmal etme inşallah hayırla alırsın kucağına hepimize nasip olur inşallah 😌

X