Kızlar cevap verin ya!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
KIZLAR diğer önceki mesajımda sordum ama cevap alamadım sizlerdn tekrar konu açtım sorum şu sizlere ben pazartesi çatlatma iğnesi oldum doktor salı ve çarçamba günü yani iki gün ilişki dedi bugün ikinci gün son kez ilişkiye gircez bazı arkadaşların yazıları benim kafamı karıştırdı CADIARZU yumurtalıklar çatladığında sancı mı oluyo yani o şekildemi anlıyoruz çatladığını ayrıca bazı arkadaşlar doktora gitmekten bahsediyo yumurtalıklarda çatlama olmuş mu olmamışmı doktora gidip öğreneceklermiş benim doktorum ilişkiden sonra gen bi bakalım çatlama olmuş mu diye hiç birşey söylemedi bana doktora mı gidilmesi lazım bu durumda hiç bir bilgim yok benim sadece bana söylediği doktorun 2 hafta sonra gebelik testi yap ve müjdeli haberle yanıma gel dedi o kadar beni biraz bu konu hakkında bildiklerinizi anlatır mısınız canlarım panik oldum ben ya ona göre bnde eşime söyleyim eğer doktora gidilmesi gerekiyosa gidelim yania.s

diğer yazımı okursanız beni daha iyi anlarsınız ne yapmalıyım

canım bende geçen sene çatlatma iğnesi olmustum.benimkide iğneyi olduktan sonra gel çatlamısmı diye bakalım demedi.doktora bağlı o.3 ay tedavi gördüm olmadı.şimdi .yine başlıyorum.inşallah bu sefer olur.

inşallah canım hayırlısı olsun moralini yüksek tutmaya çalış zor olsada dene bn öyle yapıyorum çünkü...a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…