Kızlar Çatı Muayinesi Oldum.

ceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
125
0
Cumartesi doktoruma gittim. Çatı muayinesi yaptı. Normal doğum yapabilirmişim ama bebeğimin başı yukardaymış.Bol bol yürüyüş yapmamı ve su içmemi söyledi. Erken doğum beklemediğini bebeşimin gününü dolduracağını söyledi. Şimdilik bu kadar. Günümüz haftaya cumartesi doluyo bakalım o güne kadar ağrı sancı bişey olmazsa beklicez.Hayırlısıyla bi doğsaydı bebişlerimiz. Herks doğurdu gibi zaten ben haziran sonu oluca son doğuranlardan olucam heralde.Dua edin kızlar kolay bir doğum olsun.

hadi bakalım son haftan artık bebişine kavuşmana, umarım herşey yolunda giderde normal doğum yaparsın canım, tadını çıkar hamişliğinin son haftası ne güzel, dikkat et kendine, özellikle cumartesi dua edicem sana canım,Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, sorunsuzca kolayca doğum olsun inşallah canım

allah bi nefeste kurtarsın inşallah

canim hamileyken nasil oluyorda cati muayinesi oluyorsun anladim ben ya:uhm:
benim dr anlasilmaz demisti bana.ilk bebegimi normal dogcak diye beklediler ama sezeryanla oldu.anacak dogumdan üs ay sonra özel ölcü makinesine soktular orda anlasildi dar oldugu seninölcü nasil oldu tam anlamadim???

teşekkür ederim canım,inşallah normal ve kolay bir doğum olur. Dualarınızı bekliyorum.Allahım herşeyin hayırlısını versin. Tam 1 haftam kaldı haftaya cumartesi günümüz doluyor bakalım.Allah herkese yardı etsin

canım çatı muayinesini çoğu kiş oluyo,doktor alttan parmağı ile kontrol etti.Normal doğm yapabileceğimi söyledi.Ultrasondan da bakıldığını biliyorum ama benim doktorum alttan muayene etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…