Makyaj Ürünleri Kızlar burada makyaj malzemelerimiz swatchlarını paylaşalım:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pekı teşekkür ederim bilgin için cnm

rica ederim cnm.mesaj düzenleme paneli komutu görünmediği için resimlerin linkini değiştiremiyorum malesef o yüzden görünemiyorlardır. ama blogumda bütün ürünler hakkında hem resimler hem de yorumlar da var.ordan bakabilirsin

bloğunu takip edenlerdenim canım ama bir kaç gündür açlılmıyor bloglarbende makyaj malzemelerimin swatchlarını paylaşmak isterdm ama tlfndan olmuyor foto makinası alıyım bol bol paylaşırım bende

bloğunu takip edenlerdenim canım ama bir kaç gündür açlılmıyor bloglarbende makyaj malzemelerimin swatchlarını paylaşmak isterdm ama tlfndan olmuyor foto makinası alıyım bol bol paylaşırım bende

evet yaklaşık 1 aydır yasaktı bloglara girmek ama son birkaç gündür kaldırdılar yasağı çoğu kişi görüntüleyebilse de görüntüleyemeyenler de çok hala.1 hafta felan sürer düzenin oturması.:44:

Yeni GoLden Rose-ULtra Rich CoLor Lipstick.
Bu ruj firma tarafından hediye olarak gönderildiğinden fiyatını bilmiyorum ama pahalı olacağını zannetmiyorum.performansları ve kalıcılıkları iyi.renkler gayet opak resimde de belli oluyordur.

metalic 18

COASTAL SCENTS 10 LU ALLIK PALETİ KENDİ SİTESNDE SATILIYOR.

Son düzenleme:
GoLden Rose Extreme Lip PLumper --->05

Yazın 17 TL gibi bir fiyata almıştım yanlış hatırlamıyorsam.Ürünün vaat ettikleri:
Anında dolgunluk ve parlaklık
29 günlük kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk ve kontur belirginleştirme
Nemlendirme

Uzun zamandır kullanıyorum ama öle dolgunluk felan sağlamadı benim dudaklarımda.İçinde acı biber ve tarçın özleri olduğundan sadece anlık bir yanma ve dolgunluk sağlıyor.Yapış yapış bir gloss,yoğun bir yapıda ve dudakta ağırlık yapıyor,o hissi de sevmedim.Ama kalıcılık konusunda idare eder.Swatchını aşağıda yaptım.Kutusundaki gibi yoğun bir kırmızılık olmuyor dudaklarda daha çok pembeye kaçan bir renk çıkıyor ortaya.

renk seçenekleri:

Son düzenleme:

ben bunu anlamadım canım ya nasıl bir ruj paletidir bu üç tane hiç görmedim ki ben:26:

evet var canım hepsi o seride o yüzden diğer renkleri de palet halinde yollamışlar

çok güzelmiş renkler özellikle kırmızı bayıldımbi kaç gün önce alıx aven nin kırmızı rujunu aldım almasaydım alırmdım muhakkak diğer iki rengi alayım çok güzelmiş :89:

çok güzelmiş renkler özellikle kırmızı bayıldımbi kaç gün önce alıx aven nin kırmızı rujunu aldım almasaydım alırmdım muhakkak diğer iki rengi alayım çok güzelmiş :89:

evet canım çok güzel renklere sahip bu seri ben de bulursam alıcam diğer renkleri de

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…