Makyaj Ürünleri Kızlar burada makyaj malzemelerimiz swatchlarını paylaşalım:)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
Kızlar elimizde olup memnun kaldığımız makyaj malzemelerimizin renklerini resimli olarak burada paylaşalım.Ayrıca fiyatlarını da belirtirsk daha iyi olur.
Almak istediğmiz ürünler hakkında bilgimiz olur en azından

İlk ben başlayayım

Yeni aldığım revlon aydınlatıcı.Ebaydan aldım fiyatı 8-9 $.Çok memnun kaldım.
Bu aydınlatıcıyla yanaklarınızı alnınızı ve burun üzerinizi güzelce aydınlatıp canlı bir yüze sahip olabilirsiniz

Son düzenleme:
Bobbi brown nectar allık.Strawberry indiriminden 30 TL ye aldım ücretsiz kargo ile.Normal fiyatının 70 TL olması lazım.Süper ışıltılı bir allık,gece makyajı için çok şık duruyor yüzde

Son düzenleme:
Elf shimmer göz kalemleri.Elf in kendi sitesinden aldım.kalemlerin tanesi 1,5€ performansları güzel

Loreal HIP jel eyeliner mignight blue.Bu ürünü de ebaydan aldım fiyatı 12-13 $.Rengi,kalıcılığı harika.Lacivert eyeliner sevenlere kesinlikle öneririm

İstiklaldeki golden rose mağazasından aldığım classics 255 numara pembe rujum.Yapısı yumuşacık ve sürümü çok rahat.Fiyatı 4-5 tlydi.

Son düzenleme:
evet canım strawberry.com da ara ara indirime giriyor takip etmek lazım.gerçekten süper bir allık

yurtdisindanim tatlim, strawberryden alis veris yapamiyorum.
ebayden bakarim, genelde makyaj malzemelerimi ordan aliyorum daha uyguna geldigi icin.

normal fiyati 80 küsür lira sanirim

ve 2010 makyaj dalinda award almis bi ürünmüs :)

oriflame power shine rujlar.fiyatları 9-10 TL.renk verişleri gayet güzel.dudakta gayet ışıltılı duruyorlar.ayrıca mis gibi kokuyorlar

aslında yurt dışında daha ucuz olması lazım türkiyede 80 tl ye satılıyorsa.strawberry zaten yabancı bir site dünyanın her yerine gönderim yapıyor

Son düzenleme:
aslında yurt dışında daha ucuz olması lazım türkiyede 80 tl ye satılıyorsa.strawberry zaten yabancı bir site dünyanın her yerine gönderim yapıyor

adresi buysa acilmiyor bende. ben türk sitesi saniyorum onu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk birkaçı dışındaki fotoları göremedim. flormar rujun rengini merak etmiştim :26:

bu ürünü başka nerden bulabilirim:26: çok beğendim

canım türkiyede satılmıyor bu marka ne yazık ki ebay ve benzeri yabancı kozmetik sitelerden bulabilirsin

gg ye baktım ama bu ürün yoktu canım başka ürünleri var inşallah bulurum güle güle kullan ayrıca bende göremedm ilk ikisinden sonraki fotoları niye acaba:26:

gg ye baktım ama bu ürün yoktu canım başka ürünleri var inşallah bulurum güle güle kullan ayrıca bende göremedm ilk ikisinden sonraki fotoları niye acaba:26:

gg den almanı tavsiye etmem canım bu markanın ürünlerini amerika üretiyor çok kaliteli ama fiyatları yurt dışında ucuz.gg benzeri siteler pahalıya satıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…