kızlar bugün doktora gittim tedaviyi bıraktı bu ne anlama gelio

E

EU1

Ziyaretçi
pko hastasıyım biliosunuz 8 aydır falan duphaston içiodum bugün doktor dediki hormonların normal görünüo dedi ilaç vermiorum kendiliğinden adet olursan tamam dedi olmassan gel dedi..ama benim anlamadığım şu şimdi ben 2 ay boyunca düzenli olursam pko hastalığı bittimi oluyo herşey normalami dönüyo yani daha pko tedavisi olmayackamıyım salak gibi doktora da sormayı unuttum nolcak şimdi yani

CAnım ya inan yardım etmek isterdim.Ama şimdi doktorunun maksadını anlayamadım.Anlattığım gibi pko hastalığının tedavisi yok yani tam olarak pko sorununu çözmek olmuyor.Şimdi hormonların normal düzeydeyse doktorun belkide izleme yapıyodur.Yani bu ay inşallah kendiliğinden adet olursan ve ya olmazsan başka yöntemlere geçicek bence..
Her şey gönlünce olur inşallah...

canım bende pkoluyum ama adetlerim hep düzenlidir... yani pkonun adet olmayla bi ilgisi yok

:)Yanılıyorsun arkadaşım.Evet Pko olup ta adeti düzenli olanlar vardır ama Pko nun esas belirtilerinden birisi düzensiz adet olma.Gecikmelerle yani...

:)Yanılıyorsun arkadaşım.Evet Pko olup ta adeti düzenli olanlar vardır ama Pko nun esas belirtilerinden birisi düzensiz adet olma.Gecikmelerle yani...

canım yanlış anlaşıldım yani adetleri düzenli olupta pko olanda var demek istiyorum mesela ben :)

bende onu anlamadım işte adetlern düzenli olursa yine gel demedim sanırım offf heyecendan unuttum o anda dediklerini galiba düzenli olsada yine pko tedavisini bırakmaz heralde

canim bunu stres yapmana gerek yok,hormonlarin iyi görünüyor demisse seni bu dönem icerisinde izlemeye aliyor demektir.bendede olmustu...ilk tedavime farkli bir ilacla baslamistim,benimde hormonlarim kötüye gidince 3 ay beklemistik ve testlerden sonra tedavim baska bir ilacla devam etmisti..
polikistik over henüz biten bir hastalik degil canim,sadece tadaviyle en aza indirebilinir.doktorum bana hep bununla yasamayi ögrenmelisin der..Allah korusun diger hastaliklara bakarsak bununla yasamak daha kolay olsa gerek...
kafani takma,hatta sevin derim ben:)

X