Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar buda benim programım....

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Çok okudum.....çok araştırdım...kimi zaman umutsuzluğa kapıldım,kimi zaman olacak bu iş dedim.
Sonuç bu..olacağına inanıyorum evet aksatmadan uygularsam 1 yıl sürem var.tamamen en doğal yollardan ve zararsız olacağını düşündüğüm son programım bu,Sizlerlede paylaşıyorum;

HER GÜN;
_Adaçayı (2 bardak)
_Rezene (2 bardak)
_Boza (1 kase)
_Kuru üzüm (minik bir kase kadar)
_Çörekotu (1 çay kaşığı balla veya suyla birlikte)
_Hurma (3-4 tane)
_Soya sütü (1 bardak)
_Kuru incir (3-4 tane)
_____________________________________________________________________________________________________________
MASAJ YÖNTEMLERİM;
_Şerbetçiotu kremi gece sür ve beklet...
_Çemenotu zeytinyağı ve karabiberle masaj yap ve beklet...
_Bozayı tarcınla birlikte sür ve beklet...
_Çörekotu yağıyla masaj yap.
_Çilek yağı ve tarçın yağıyla masaj yap.(karışım şeklinde iyi olur tarçının baskın etkisini çilek yağı dengeler)
_Karabaşotu yağıyla masaj yap.(damar açıcı özelliği var ve vikis gibi kokuyor.ibrahim saraçoğlu bahsetmişti)
_St.Herb göğüs büyütme krem ve sprey kullanımı( maddi imkanlar elverdiği sürece..)
_____________________________________________________________________________________________________________

evet işte kızlar program bu....Hergün yenecekler belli.Masaj yöntemlerindense istenilen 2-3 yöntemi aynı anda uygulamayı düşünüyorum.sabah akşam olarak.
ŞİFRE belli artık bence evet.
BESİNLER.
MASAJ YÖNTEMLERİ..
SPORLA DESTEK...

olacak inşallah...Benim ölçülerim göğüs altı 71 cm üstü 78 cm...ve göğüs ucundan 90-95 cm olmasını istiyorum.kiloda almam gerek;boyum 1.62 kilom 46.hedefim 55 kilo.
Herşeyi yazdım artık:)
Elimden gelen herşeyi yapıcam bu bir yıl içinde.Hepimize Kolay gelsin kızlar,birbirimize destek olalım.:KK16::KK16:

Çok okudum.....çok araştırdım...kimi zaman umutsuzluğa kapıldım,kimi zaman olacak bu iş dedim.
Sonuç bu..olacağına inanıyorum evet aksatmadan uygularsam 1 yıl sürem var.tamamen en doğal yollardan ve zararsız olacağını düşündüğüm son programım bu,Sizlerlede paylaşıyorum;

HER GÜN;
_Adaçayı (2 bardak)
_Rezene (2 bardak)
_Boza (1 kase)
_Kuru üzüm (minik bir kase kadar)
_Çörekotu (1 çay kaşığı balla veya suyla birlikte)
_Hurma (3-4 tane)
_Soya sütü (1 bardak)
_Kuru incir (3-4 tane)
MASAJ YÖNTEMLERİM;
_Şerbetçiotu kremi gece sür ve beklet...
_Çemenotu zeytinyağı ve karabiberle masaj yap ve beklet...
_Bozayı tarcınla birlikte sür ve beklet...
_Çörekotu yağıyla masaj yap.
_Çilek yağı ve tarçın yağıyla masaj yap.(karışım şeklinde iyi olur tarçının baskın etkisini çilek yağı dengeler)
_Karabaşotu yağıyla masaj yap.(damar açıcı özelliği var ve vikis gibi kokuyor.ibrahim saraçoğlu bahsetmişti)
_St.Herb göğüs büyütme krem ve sprey kullanımı( maddi imkanlar elverdiği sürece..)

evet işte kızlar program bu....Hergün yenecekler belli.Masaj yöntemlerindense istenilen 2-3 yöntemi aynı anda uygulamayı düşünüyorum.sabah akşam olarak.
ŞİFRE belli artık bence evet.
BESİNLER.
MASAJ YÖNTEMLERİ..
SPORLA DESTEK...

olacak inşallah...Benim ölçülerim göğüs altı 71 cm üstü 78 cm...ve göğüs ucundan 90-95 cm olmasını istiyorum.kiloda almam gerek;boyum 1.62 kilom 46.hedefim 55 kilo.
Herşeyi yazdım artık:)
Elimden gelen herşeyi yapıcam bu bir yıl içinde.Hepimize Kolay gelsin kızlar,birbirimize destek olalım.:KK16::KK16:

Canım inşallah bir an önce sonuç alırsın ama çok yüklenmemiş misin 4 bardak çay ve 1 bardak da soya
Östrojenin çok fazlası da zarar canım :KK31:
Bunların hepsi 1 günde mi dönüşümlü mü?

Ben de yaza kadar yani yaklaşık 6 ay günde 3 bardak adaçayı Rezene karışımı duştan duşa masaj ama bebeyağıyla yapıcam tibet hareketlerini yapıp biraz da kilo almayı planlıyorum 55 benim de hedefim şu an 48 kiloyum :)
(Uzun süre çörek otu ve nar çekirdeği kullandım şu an 15 gündür hiç kullanmıyorum ama resmen tenime kokuları işlemiş çok rahatsız oldum)

Canım inşallah bir an önce sonuç alırsın ama çok yüklenmemiş misin 4 bardak çay ve 1 bardak da soya
Östrojenin çok fazlası da zarar canım :KK31:
Bunların hepsi 1 günde mi dönüşümlü mü?

Ben de yaza kadar yani yaklaşık 6 ay günde 3 bardak adaçayı Rezene karışımı duştan duşa masaj ama bebeyağıyla yapıcam tibet hareketlerini yapıp biraz da kilo almayı planlıyorum 55 benim de hedefim şu an 48 kiloyum :)
(Uzun süre çörek otu ve nar çekirdeği kullandım şu an 15 gündür hiç kullanmıyorum ama resmen tenime kokuları işlemiş çok rahatsız oldum)

canım besinler bi günde evet belki adaçayını içmeyebilirim arada ama 3 çay bardağı şekersiz rezene içmem gerek.soya sütünüde markette bulamadım henüz.
dönüşümlü olanlar ise masaj yöntemlerim...çünkü günde 2-3 kez masaj yapmayı düşünüyorum.

canım bende aynı dertten muzdaribim ama bukadar ürünü bir arada kullanıyosun biraz temkinli ol sağlığın daha önemli herşeyden böbreklerin zarar gelebilir uzun süre kullanınca yan etkilerinide görebilirsin dikkatli ol olurmu :KK16:

canım bende aynı dertten muzdaribim ama bukadar ürünü bir arada kullanıyosun biraz temkinli ol sağlığın daha önemli herşeyden böbreklerin zarar gelebilir uzun süre kullanınca yan etkilerinide görebilirsin dikkatli ol olurmu :KK16:

haklısın canım bu besinlerde özellikle dikkat ettim zararlı bişey yok.zaten kilo almak istediğim için hurma incir koydum programa.diğerleri doğal östrojene yönelik ama bir iki tanesi olmayacak illaki.ama elimden geldiğince yapmaya çalışcam başka çaresi yok silikon hiç istemiyorum ya ne olurdu sanki 75 dolgusuz göğüslerim olsa bende kendimi kadın gibi hissetsem.birine sarılınca bile geri çekiyorum artık ya bu çok kötü bi duygu:KK14::KK14::KK14:

X