Kızlar Bu Yağ ve Sirke Şişesine Bayıldım :)

seftali21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2013
62
0
Sizce nasıl benim çok hoşuma gitti yaw :KK70: sirkeyle şişe aynı yerde bayıldım bayıldım

Yağ ve Sirke Şişesi - 14.70 TL

$b13efd3c55cfb4c00b3bf5aa0d88ccd9.jpg

Görüntü güzel ama biz kadınlar görüntüye aldanırız canım iş temizliğe gelince vede kullanışlı olup olmadığı an işte o andan itibaren keşke almasaydım deriz.Görüntü güzel ama temizliği ve kullanışı nasıl olur bilmem.Cam eşyalarda su lekesi buğu kalınca kafayı sıyırıyorum ben sinir bozucu gözüküyor

arkadaşım bunun çok benzerini aldı bir alışveriş sitesinden ama resimdeki gibi çıkmadı canım.küçücük bi de camı çok ince çıktı kutusuna tekrar koyarken bile korktu arkadaşım kırılacak diye :)) ama tabi aynı marka mı aynı cam mı bilemem

ben baktım ince biraz ama süper yağğ çok şık duruyor sıcak suyla yakanınca camda leke kalmıyo ama :KK70: içinde üzüm salkımı gibi bişey var :KK70:

ben baktım ince biraz ama süper yağğ çok şık duruyor sıcak suyla yakanınca camda leke kalmıyo ama :KK70: içinde üzüm salkımı gibi bişey var :KK70:

sen çok beğenmişsiin bence al arkadaşım :) çok pahalı bişi de değil zaten :) bence de çok şık

X