Kızlar bu kuruma çizgisi mi?

Sipser

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.791
1.320
10 lu paket labaquick marka test söylemiştim kızlar bilenler bilir her gün yapıyorum :) Hep negatif.. Az önce de bi tane kalmış şunu yapıp atayım da içim rahatlasın gözümün önünden gitsin dedim yaptım ilk baş tuhaf belli belirsiz bi şeyler oldu , bir süre sonra (1 saat olmamıştı) tekrar baktım bu hale gelmiş. Daha önce hiç kuruma da olsa bir çizgi görmediğim için tuhafıma gitti:) sizce kuruma mı yoksa umut var mı ? Kurumaysa neden diğer 9 unda çıkmadı acaba ..

Eklentiler

• a5304722-d35f-494f-912c-d2e5f5ff0f7f.jpeg
    169,4 KB · Görüntüleme: 114
Hergun yapma. Aslında hiç yapma birak adetin geçsin kendine ruhuna bedenine izin ver sen test yaptıkça gebe kalman kolaylaşmaz ama stres oldukça zorlaşır

Hergun yapma. Aslında hiç yapma birak adetin geçsin kendine ruhuna bedenine izin ver sen test yaptıkça gebe kalman kolaylaşmaz ama stres oldukça zorlaşır
Muhakkak.. Ama insanın bazen mantığının bittiği yer oluyor tam o yerdeyim :) Regle 4 gün var tahmini ..

Bebeğim sanki kuruma çizgisi gibi bu. Bir de bazen testler sorunlu çıkabiliyor bence reglin gecikince tekrar dene

Yaa inşallah doğrudur ama insan umut ediyor kaç gün kaldı regl ?
4 gün var tahmini. Umudum yok ama yine de atmak istedim kuruma mı değil mi diye teyit ederiz başla birilerinin de işine yarar diye . Ne yapalım artık hayırlısı olsun hakkımızda

4 gün var tahmini. Umudum yok ama yine de atmak istedim kuruma mı değil mi diye teyit ederiz başla birilerinin de işine yarar diye . Ne yapalım artık hayırlısı olsun hakkımızda
Daha varmış olsa çıkar mı bilemedim kaset testte erken gebelikte çıkabilir belki

Sanki çizgi var gibi ama rengini göremedim fotoğraftan. Bu markada ben hep gri veya renksiz çizgi görüyorum ama biliyorum ki negatif. Çünkü testin kendi çizgisi gölge gibi çıkıyor bir süre sonra. O yüzden çok az da olsa pembelik var mı yok mu ona bakmak lazım. inşallah vardır

Moralinizi bozmak istemem ama benim testlerim hep sonradan çift çizgi olur geçen ay 4 tane falan yaptım hep sonradan çift çizgi çıktı hiç dikkate almadım adet oldum umarım sizde ki durum farklıdır

İlk saniyede çıkması gerekiyor idrar test çubuğunda ilerlerken iki çizgi de beliriyor. 1 saat geçtiyse dikkate almayın gecikmeyi bekleyin

Daha adetine 4 gün var ve 10 gündür test mi yapıyosun? Negatif çıkmaları çok normal boşuna stres yapıp kendini yıpratıyosun bence her gün test yaparak, adet gününü bekleseydin en azından test yapmak için

merhaba tekrar yaptınız mı kuruma mı bu hafif gölge
Merhaba evet erken gebelik yaptım az önce , hemen belirmeye başlayınca kuruma vs olmasın emin olayım diye testi ameliyat ettim açtım çektim:) bugün 12. gün bi tıkta olsa renk var gibi geldi ..

Eklentiler

• IMG_1632.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…