Göz Makyajı kızlar bu da benim göz makyajım ..yorumsuz kalmayalım lütfen ciciler:))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
açık sozlu birisi olarak dan çok alap çulap olmus:KK43:(((((
çünkü alttaki göz kaleminiz ile üsteki göz farı arasında dağlar kadar fark var
gözlerin kahve ve hoş durmamış.daha sade ve şık olabilirdi.renkler çok karışmış bence.

alap çulap :)) canım aslında alttaki gözkalemi ile göz farım aynı renk ama dediğim gibi resimde çok farklı yansıma olmuş:1rolleyes:

bencede kahve gözee fazla simli olmuuyo.yeşil dogru tercih ama gözleriniz zaten iriii daha büyük göstermiş üste çekilen kalem..

bana göre çok abartılı bi makyaj simler falan ama senin zevkin tabiki ben sadece yorumsuz geçmeyin dediğin için kendi düşüncemi belirtiorm

bana göre çok abartılı bi makyaj simler falan ama senin zevkin tabiki ben sadece yorumsuz geçmeyin dediğin için kendi düşüncemi belirtiorm

tşk ediyorum ama resimde gerçekten çok parlamış normalde bu kadar parlak ve alt kalemi koyu değil...:sm_confused:

he bide bence sana bu yeşil yerine mavi daha çok yakışır bak aşağıda rengide veriorm
bunu sadece gözlerinin altına çek arzu edersen üstede siyah kalem çekebilirsin

12409340_0.jpg

canım burdaki makyajım yeşil...maviyi normalde kullanırım zaten yine de sağol tatlım

cnm alınma ama far falan rastgele sürülmüş gibi duruyo:kedi:, gölge tonlaması hoş dumamış:nazar:
sadece parlak renklerle far sürülmüş ve abartılı bi göz makyajı:1no2:, bunun sebebide tekniğin fazlaca oturmamış sanırım

tatlım kırmak istemem seni ama makyajın çok göz yoruyor....göz renginlede uyumsuzz..

X