Kızlar bu anksiyete mi yoksa uyku bozukluğu mu?

izmir25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
51
19
30
Merhaba son bir kaç gündür uykuya dalamıyorum. Tam derin uykuya geçeceğim sırada sanki nefes almıyormuşum gibi gelip bilincim açılıyor ne yapacağımı bilemiyorum? Daha evvel birkaç kez panik atak krizleri geçirdim son zamanlarda stres yaptığım konular var ama bu yaşadığım uyku apnesi mi nedir bilmiyorum yoksa yine her zaman ki gibi çok mu büyütüyorum. Bana bir akıl verin ya bu durumu yaşayan var mı?

Hafif rüya görmeye başlarken bi anda derin bi nefesle uyanıyorsun değil mi? Uyku apnesi bu canım. Ben de yaklaşık 3 ay muzdariptim bu durumdan. Youtube'da bununla ilgili bir kaç boğaz esnetme videoları var. Bunu sporla beraber kilo vererek çözdüm. Çok nadir oluyor artık rahatsız etmiyor 1-2 defa olması.

Hafif rüya görmeye başlarken bi anda derin bi nefesle uyanıyorsun değil mi? Uyku apnesi bu canım. Ben de yaklaşık 3 ay muzdariptim bu durumdan. Youtube'da bununla ilgili bir kaç boğaz esnetme videoları var. Bunu sporla beraber kilo vererek çözdüm. Çok nadir oluyor artık rahatsız etmiyor 1-2 defa olması.
Ya arada oluyor dün olmadı tam öyle değil. Tam dalacağım nefes almıyomuyum lan ben diyip kendime geliyorum

X