Kizlar bişi daha sorucamm

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
canim aylardan beri kokoreç ve sucuklu tost istiyo napicam ben yaa hiç gözümün önünden gitmiyolar allah rizasi için bikerecik yedim diyen biri çiksin kendime suç ortaği ariyorum yalvaririm söyleyin yiyen varmi öyle böyle değil çok canim istiyoooo.

Ben sucuklu sosisli karışık kumru yedim.Çeşme'de hepbirlikte kumrucuya oturduk.Canım çekti yedim.Yalnız sonra midem bir acayip oldu.Zor sindirdim yediğimi.Bence canın o kadar çok çektiyse bir kerecik yesen bir zararı olmaz.

ben hepsindende yedimm..sucuk sosis kokoreç aş ermiştim çiftlikten arabaylla her geçişimde alıyordum..bence çekinmene gerek yok..

canim ben hamile degilim ama bence canin cok istiyosa bir kere ye buyuklerimiz hamile kadin caninin cektigini yemezse cocuk eksik dogar derler batil bir inanc belki ama azda olsa ye bence

valla canımcım bende hepsinden yedim...hiçde bi şikayetim olmadı

iyi pişmiş olunca ye ben dışarıda değil ama kendim yapıp çok yedim kokareç çeyrek çok az yedim ama karar senin

ben sucuk da yediiiim, kokoreç de yediiiim, salam da yediiiiim, kumru da yediiiim.... yedim de yedim...hiç birşey olmadı...

sucuğu bende çok yedim ve halada yiyom.kaliteli sucuk olmasına ve iyi pişirmeye dikkat ederek tabi.

canım bence canın çekiyorsa ye .piştikten sonra bi sakıncası olmaz diye düşünüyorum.valla ayıptır söylemesi hamileyken öküz yerdim...:jeyyar::roflol:

kokoreç konusunda bişey diyemem onu hiç sevmem de sucuğu yemende ne kötülük var ki markasını bilidğin şahin yada imamoğlu mesela sucuğu pişirerek yiyebilirsin doktorum çiğ yeme demişti eee tostun içinde de zaten pişiyoki ben hep yiyorum

Ye şekerim ben iki günde bir kahvaltıda yiyorum tost un içine de iyice pişirip oyle koyup o şekilde yiyorum . Çiğ olarak yeme sadece .Kokoreçide marketten dondurulmuş olanlar var ya al olanlardan ince ince kes sonra da mis gibi tost makinesinde yada teflon tavada pişir ye . afiyet şeker olsun . sadece hijyen önemli ve iyi pişmesi ok .

canım iyice pişrdikten sonra yemende bir sakınca yok ama kokoreçi güvenmedigin tanımadıgın bir yerden alma.

kızlar sağolun valla yicemm dayanamıyomm kokoreç aklıma gelince resmen kasıklarım yanıyoo yaaaa bu kadar olmaz sucuklu tostuda ekmeğin arrasında iyiy pişmez diye yemiyodum onuda yiycemmmm oh beee bu akşam küçükbakkalköyde süper bi kokoreççimiz varrr oradayımmm kısmettseee.

ben de sucuk yedim çok kere çiğ köfte de yedim ama kokoreç canım istemiyo..sucuk yiyince ne oluyoki anlamadım kötü bişeymikine?can bu çeker arkadaşlar:)

ay ben varya kangal kangal yedim sucuk kokorec yemedim ama sucuga doymustum iyi pissin ama cig kalmasin

arkadaşlar sorunda ordaya zaten tostun içinde iyi bişiyomu bişmiyomu onu merak diyorum.

canım ben önce pişiriyorum ya da pişirtiyorum tost makinasında
sonra tostun arasına koydurup tosta bastırıyorum bu kadar çokta leziz oluyooo
bak şimdi canım istedi aycokacimcoook

Canim tabiki ye iyi piştikten sonra o kadar takmamak lazim annelerimiz bizleri bu kadar dikkat ederek mi doğurmuş sanki ve allaha şükür hepimizde çook sağlikliyiz. Dimi amaa?:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…