Kizlar bişi daha sorucamm

kizlar ben buna niye bukadar çok taktim biliyomusunuz bizim mahalle kasabinin karisi hamileyken çok fazla pastirma salam sucuk ne bulursa yemiş ve bebeğini alti buçuk hamileyken kaybetmiş az kalsin kendiside ölüyomuş.bizzat kendi ağzindan dinledim.birde bi gün ayni kasaptan ciğer alicaktim kasaba hazir et akşam geçerken alicam demiştim ama akşam kasaba gittiğimdeciğerleri hazirlamamiş niye diye sordum ciğer sakatat olduğu için bebeğe zarari olabilirmiş bu yüzden hazirlamadiğini söyledi. Oyüzden bu kadra taktim bu et konusuna kizlarr.

canım bende kokorec dısındakılerin hepsinı yedim valla hatta gecen canım cok cıg kofte cektı o kadar yemıcem dememe ragmen esım zorla bı tane yedirdi canın ıstıyosa ye bence benım gıbı cıg kofte yemede

bence canın ne istiyorsa yemelisin
bana kayınvalidem öyle diyo ben aşermiyorum gerçi ama canım ne istiyorsa yiyorum eğer fazla kaçırırsam yemeği hazımsızlık sorunum oluyor o yüzden az ve sık aralıklarda yemek yiyorum

kizlar ben buna niye bukadar çok taktim biliyomusunuz bizim mahalle kasabinin karisi hamileyken çok fazla pastirma salam sucuk ne bulursa yemiş ve bebeğini alti buçuk hamileyken kaybetmiş az kalsin kendiside ölüyomuş.bizzat kendi ağzindan dinledim.birde bi gün ayni kasaptan ciğer alicaktim kasaba hazir et akşam geçerken alicam demiştim ama akşam kasaba gittiğimdeciğerleri hazirlamamiş niye diye sordum ciğer sakatat olduğu için bebeğe zarari olabilirmiş bu yüzden hazirlamadiğini söyledi. Oyüzden bu kadra taktim bu et konusuna kizlarr.

ben her hafta bir kere ciğer yiyorum arnavut ciğeri yapıpta etleri iyi pişirdikten sonra bir şey olmaz diye düşünüyorum hem bütün hamilelerde kansızlık sorunu gözleniyor ve bütün doktorlar ciğerin kansızlığa iyi geldiğini söyler ve hastalarına tavsiye ederler fakat yerken ellerini sakın bir yerine sürmemeliymişin batıl bir inanç olabilir elini vücudunun neresine sürersen bebeğinde orasında kırmızı doğum lekesi oluyormuş doğruluk payını bilemicem ama doğrumu acaba diye test etmeye de niyetim yok kızlarcokacimcoook

ben her hafta bir kere ciğer yiyorum arnavut ciğeri yapıpta etleri iyi pişirdikten sonra bir şey olmaz diye düşünüyorum hem bütün hamilelerde kansızlık sorunu gözleniyor ve bütün doktorlar ciğerin kansızlığa iyi geldiğini söyler ve hastalarına tavsiye ederler fakat yerken ellerini sakın bir yerine sürmemeliymişin batıl bir inanç olabilir elini vücudunun neresine sürersen bebeğinde orasında kırmızı doğum lekesi oluyormuş doğruluk payını bilemicem ama doğrumu acaba diye test etmeye de niyetim yok kızlarcokacimcoook

bende dediğin gibi ciğerin aslinda faydali olduğunu biliyorum ama kasap öyle deyince yemedim .ama 2 hafta sonra kismetse ekontrolüm var doktoruma önce bunu sorucam.

bende dediğin gibi ciğerin aslinda faydali olduğunu biliyorum ama kasap öyle deyince yemedim .ama 2 hafta sonra kismetse ekontrolüm var doktoruma önce bunu sorucam.

-tatlicadiarzu- canım bence böyle birşeyi inanıp kendini boşuna meşgul etme ve dr'una sorman gerekn daha önemli soruların olsun..
böyle birşey nasıl olsun yani sen ciğere dokuncan sonra bedeninde bir yerine dokunucan bebeğininde aynı yerinde leke çıkıcak. :1shok:
bence ciğerlerini güzel güzel yıka afiyetle ye cokacimcoook

canim aylardan beri kokoreç ve sucuklu tost istiyo napicam ben yaa hiç gözümün önünden gitmiyolar allah rizasi için bikerecik yedim diyen biri çiksin kendime suç ortaği ariyorum yalvaririm söyleyin yiyen varmi öyle böyle değil çok canim istiyoooo.

canım sucuklu tost ye ama noluuurrr kokoreç yeme...çünkü kokoreç o kadar da masum değil..benimde canım çekmişti doktor sucuğu iyie pişirerek arada az miktada tüketebileceğimi söyledi..bende yemiş timmkaydirigubbakcemile2

allahtan bu bahsettiklerizden hiç biri sevmiyorum.ama canım çekse yasakları dinlemez azda olsa yerdim

X