kızlar bir bakarmısınız

mercan76

kızımın kızkardeşi geliyo
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
680
1
44
mirmirmirmirfisfisfisArkadaşlar selam bugün ikili testimin sonucunu almaya gittim ama kagıda hasta ile konuşulacak diye yazmışlar sigortada yaptırmıştım ben gittim kagıdı elime verdiler ultrason degerlerinden biri düşükmüş ne demekse artık ben korktum acıkcası sordum bebekte bieymi var diye hayır sizinle alakası yok dedi büyük ihtimalle ultrasondan dedi anlamadım tekrar kan aldılar yarın tekrar gidicem benim ense kalınlıgım 1,2 cıktı bir degerim 2,85 miş bunun yüksek olması lazımmış gerci ultrason degerlerim de
CRL 13+1(60,3MM)
LMP 12+6
BPD11+5 (20,2)
NT1,2MM
FHR 150BPM
anlayamadım anlayanınız varsa beni rahatlatsın kafaya taktım valla kızımda yaptırmamıştım bunda yaptırayım dedim pişman oldum şimdiden teşekkürler

canım,keşke anlasaydım ama bildiğim kadarıyla bu testte en önemli olan ense kalınlığı ve yine bildiğim kadarıyla senin bebişinin değeri normal.doktoruna telefonla ulaşma ihtimalin varsa ara hemen.ne zordur o bekleyişler bilirim.umarım sağlıkla bebişini kucağına alırsın.

canım bende anlamadım malesef..bende yarın alıcam test sonucumu..meraktan çatlıyorum.ense kalınlığı önemli diye biliyorum benim 1.8 çıktı dr. çok iyi dedi.ama kan testi ne olur bilemiyorum...Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin canım.

amin kızlar teşekkür ederim ben salı günü kendi doktoruma gittim bana son derece iyi dedi ikili test sonucu için aramadım cünkü tam sonuç alamadım ki bu sadece ultrason degerleri sigortada bi yanlışlık oldu diye düşünüyorum ben herşeyim normal gözüküyor bencede doktor zaten dedi iki deger düşük olsa tehlike ama bir deger düşük oda bizim ultrasondan dedi ama yarın ola hayırola bakalım belki anlayanınız vardır diye paylaşmak istedim sadece bu arada semiror senin nasıl gidiyor canım sende yarın alınca yaz degerlerini su free betalara bi bakalım kız mı arkek mi olacak bebişler artık ne kadar dogru ise

çok sevindim canım:1hug:
evet yazarım hemen bende merak ediyorum vallahihoyyyt

X