Bölgesel İncelme kızlar bilip denediğiniz bir yöntem varsa yardımcı olur musunuz?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nazarnur

Yine yeniden ....
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2015
2.167
5.332
ben 48 kiloyum ama kendimi bildim bileli göbeğim var çok değil ama var işte son zamanlarda midem de birazcık çıktı yemeği ekmeği azalttım ama baska bildiğiniz işe yarayan bir yöntem var mı ilaç ve çaylar dışında

sevgili Nazarnur,

3.5 haftada 5.5 kilogram yağdan verdim daha fazla verende var biraz metabolizmayla ilgili tabi :))

Ben basen ve göbek bölgesinden sikayetçiydim.naptım ne ettimse türlü yollara başvurdum sağlıklı sağlıksız herşey denedim diyebilirm. Zayıfladım kilo verdim ama yağlardan kurtulamadım kaslardan vermişşim.Aç kalarak kendime eziyet ettim sonuçta yağ değil kas gitmiş.bir arkadaşımın referansıyla Ankara emek mahallesinde bir spor salonu var isim verip reklam yapmayayım yeşil elma logolu bir spor salonu dersem anlarsın heralde :) oraya gittim lipoliz diye bir cihaz var ve uygulamayı güzellik uzmanı ayşegül hanım var o yapıyor ama uygulama sonucunda dediklerine uyarsan ve metabolik olarak zayıflamamışsan paranı yüzde 100 iade ediyorlar.bende buna tav oldum gittim . gittiğimde 63 kiloydun 3.5 hadta oldu 57 kiloyum simdi ve sırf yağdan gitmiş tabi spor destekli yapıyorsun eh birazda yemene içmene bağlı :) istersen bir konuş derim ben, ikna edeceklerdir emin ol :KK70: özelden tel no yazabilirim.

X