Kızlar bilgisi olan yardimci olabilir mi acil

senemsahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
66
11
23
Merhaba 1 senelik senelik evliyim 2 aydır yumurtlama gunlerimi değerlendiriyorum uygulama ile. Ama 2 aydır sol kaşığı sürekli ağrıyor bu pelvisin olduğu taraf kadın doğuma gittim uroljiye gittim ultrosana girdim hicbisey cikmadi ama geçmiyor yani hamilelik düşünmeden önce doktor kontrolüne gittim değerlerin gayet iyi hamile kalabilirsin dedi daha 2 ay oldu deneyelim ama üzülüyorum valla ister istemez neden olmadı ki diye deli gibi test yapıp duruyorum şimdi 2 gündür dogan suyu kaynatıp içiyorum iyi dedikleri için peşimi değiştiriyorum afedersiniz 10 dakika sonra tekrar değiştirmek zorunda kaldım bugün bu ağrı sizce nedir hamile kalmak için exrta bisey yapmama gerek varmi ?

Merhaba 1 senelik senelik evliyim 2 aydır yumurtlama gunlerimi değerlendiriyorum uygulama ile. Ama 2 aydır sol kaşığı sürekli ağrıyor bu pelvisin olduğu taraf kadın doğuma gittim uroljiye gittim ultrosana girdim hicbisey cikmadi ama geçmiyor yani hamilelik düşünmeden önce doktor kontrolüne gittim değerlerin gayet iyi hamile kalabilirsin dedi daha 2 ay oldu deneyelim ama üzülüyorum valla ister istemez neden olmadı ki diye deli gibi test yapıp duruyorum şimdi 2 gündür dogan suyu kaynatıp içiyorum iyi dedikleri için peşimi değiştiriyorum afedersiniz 10 dakika sonra tekrar değiştirmek zorunda kaldım bugün bu ağrı sizce nedir hamile kalmak için exrta bisey yapmama gerek varmi ?
İki aydır düşünüyorsun değerlerin de iyi çıkmış bi süre sonra olmazsa o zaman anlarsın sorun olduğunu doktor vitamin falan vermedi mi folik asit falan

2 ayda vücudun anca duruma alışıyordur 😂 1 sene içerisinde olması gayet normal gabul edilir sağlıklı çiftlerde. sabırlı olmak lazım 🥲

İdrar yapınca yanma var mı belki idrar yolu enfeksiyonudur rahim filmi falan da çektir ilerde ama korkulacak bir şey değildir bence
Yok hayır idrar yaparken yanma herhangi bi rahatsızlık yok sadece o bölgede ağrı oluyor detayli ultrason çekildim onda bisey çıkmadı kanda idrarda da cuma tekrar doktora gidicem kadın doğuma farklı doktora bakalim

İlk ağrım esimle yumurtlama donemini degerlendirdikten sonra oldu 1 gün agirmiyorsa diğer 6 gün agiriyordur kesinlikle yumurtlama donemindeyim belki ondandır dedim ama 2 aydır yumurtlama yani tavuk muyum hahahah
Yani çocuk düşündükten sonra olmuş belki de rahim kendini hazırlıyordur. ürolojide bir şey çıkmamış kadın doğumun bilmesi gerekirdi iyi bir kadın doğumcu bul bence

Yani çocuk düşündükten sonra olmuş belki de rahim kendini hazırlıyordur. ürolojide bir şey çıkmamış kadın doğumun bilmesi gerekirdi iyi bir kadın doğumcu bul bence
Gittigim doktorda doçenti inanır mısın oda bakti ultrsonla kistin yok rahim kalinligin gayet iyi bazen kadınlar nadirde olsa hangi taraftan yumurtladigni bilir dedi tamam dedim bende belkide dediğin gibi rahimim kendini hazirliyo olabilir

Gittigim doktorda doçenti inanır mısın oda bakti ultrsonla kistin yok rahim kalinligin gayet iyi bazen kadınlar nadirde olsa hangi taraftan yumurtladigni bilir dedi tamam dedim bende belkide dediğin gibi rahimim kendini hazirliyo olabilir
Bende de olurdu çocuk düşünmeye başlayınca ama adet öncesi olurdu ve o zaman ilaç kullanıyordum folik asit de yapabilir bak hazırlıyor bence

X