Kizlar bilen yada basina gelen var mi?

Gurbette1anne

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
2.089
70
Merhaba kizlar, benim bugun adet dongumun 31. gunu (yani adetimin 1. gunu oluyor) ama hala adet olmadim. Kasiklarim, belim, goguslerim agriyip duruyor. Bunlar adettende olabilir.

Bu sabah test yaptim, negatif cikti fakat ilk kez 2. cizginin yerinde pembe nokta cikti ama isiga tutunca filan degil, bariz orda pembe nokta var.

Kadinlarin idrarinda bir miktar gebelik hormonu bulunuyor diye biliyorum ama bundan onceki aylarda yaptigim testlerde 2. cizginin yeri hep kar beyazdi. Acaba diyorum, idrarimda gebelik hormonu yeterli duzeyde degilde ondan mi cikmadi, ben beklemeye karar verdim, adet olucam gibi hissediyorum, ama aklima bu soru takildi iste.

Aranizda boyle olup hamile cikan var mi?

canim benim stresten gecikmis de olabilir ki bende olmustu adetimin 38. gunu ancak geldi adetim hic bu kadar gecikmezdi ki ben o zamanlar hamilelige takmistim ve kesin hamileyim diyordum dr a gittim bisey yok...stres yapmisin ondan gecikmis dedi...
ondan sonraki ay zaten hamile oldugumu ogrendim,ama test yapmak icin 10 gun bekledim...sonunda oldu cok sukur...
bence kafaya cok takmamak gerekiyor o zaman adet de gelmiyor cunku...
hakkinda hayirlisi olsun guzelim,keske test yapmasaydin daha cok erken cunku daha da olmazsan 3 gun sonra tekrar test yap..

4 aydir benim hep erken geliyordu adetim, bu ay tam gunumdeyim, beklemektense test yapmayi yegledim. Bakalim beklicem artik adetimi.

canım zaten 28 gün döngüsünden sonra adet olman lazımken 31 gün olmuş..hadi hayırlısı..
ağrı olması normal bence..bendede adet ağrısı gibi ağrılar olmuştu bekle bekle adet olamadım tabi... testte 2. çizgi silik çıktı tam çıkmadı birkaçgün sonra kan testinde hamile olduğumu öğrendim(bebeğimi sonra kaybettim tabi o ayrı)senağlama
1-2 güne kadar adet olmazsan doktora gidip kan testi yaptırırsan eğer sağlıklı sonuca ulaşırsın.bebek istiyorsanız eğer inşallah hamilesindir :emir_bebek:hayırlısı...:1hug:

canım zaten 28 gün döngüsünden sonra adet olman lazımken 31 gün olmuş..hadi hayırlısı..
ağrı olması normal bence..bendede adet ağrısı gibi ağrılar olmuştu bekle bekle adet olamadım tabi... testte 2. çizgi silik çıktı tam çıkmadı birkaçgün sonra kan testinde hamile olduğumu öğrendim(bebeğimi sonra kaybettim tabi o ayrı)senağlama
1-2 güne kadar adet olmazsan doktora gidip kan testi yaptırırsan eğer sağlıklı sonuca ulaşırsın.bebek istiyorsanız eğer inşallah hamilesindir :emir_bebek:hayırlısı...:1hug:
Amin hayirlisi olsun canim...Burda kan testi yaptirmakta bir olay. Yani idrar testi ile yetinmek zorundayim. Bu arada benim adet dongum 31 gun. Ama 4 aydir yani bebek karari verdigimizden beridir hep 2-3 gun erken olmustum, bu ay nedense boyle oldu. Bakalim yarin 32.gun olucak ama adet olucam gibi hissediyorum, yani vajinada agri olur ya, boyle bir doluluk olur, oyle iste.

bebekim canim insallah hamilesindir,sonuclari bize haber ver canim...hadi sen de artik hamileler listesine katil bekliyoruz ona göre:)))

X