kızlar bi sorum var noolur yazın

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar şöyle bişey duydum hep hamileyken göbek sivri olursa bebek erkek yaygın olursa kız olur die benim göbeğimde sivri ama doktor kızım olacağını söyledi hiç böyle benim gibi olan varmı bide cinsiyetine erkek denildiği zaman kız bebeği olan yada kız denildiği zaman oğlu olan varmı yazarsanız sevinirim nekadar inanmak gerekiyo bu cinsiyet şeysine..:uhm:

canım benimde karnım sivriydi her gören aman bu erkek deyip durdu..şimdi bir kızım var..yok güzellik vermiş erkek, yok şu olmuş kız, yok bu olmuş kız.... ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi... inanmıyoırum ben....

hem Allah sıhhatli , hayırlı evlat versin değil mi canım:))

canım benimde karnım sivriydi her gören aman bu erkek deyip durdu..şimdi bir kızım var..yok güzellik vermiş erkek, yok şu olmuş kız, yok bu olmuş kız.... ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi... inanmıyoırum ben....

hem Allah sıhhatli , hayırlı evlat versin değil mi canım:))

tabikide en önemlisi o rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat versin ama mesela doktor kız diyo herşeyi pembe alıyosun yatağını zıbınını odasını pembeye boyuyosun felan herşey cicili bicili bi doğuyo erkek bide çok duydum böyle olduğunu bana doktor yüzde yüz kız dedi ama renkli ultrason kafamı karıştırdı budefada renkli ultrasona bakan doktorda nasıl kız dediler dedi çocuğun göbek kordonu bacak arasındaydı cinsel organını kapatmıştı kızda olabilir erkekte dedi pfff kafam çok karıştııı

ben bu hurafelere inanmiyorum acikcasi..ama eskidende doktor yokmus
yani bunlarda durduk yere cikmamis diyede gecmiyor diil icimden..benim karnim sivri
bebegim cok erken kipirdamaya basladi,güzellestim vede cin takvimiyle bebegin
cinsiyeti ayni..ama önemli olan benim icin saglikli olmasi,digerleri bos ve bana göre
gereksiz..

tabikide en önemlisi o rabbim hayırlı sağlıklı bi evlat versin ama mesela doktor kız diyo herşeyi pembe alıyosun yatağını zıbınını odasını pembeye boyuyosun felan herşey cicili bicili bi doğuyo erkek bide çok duydum böyle olduğunu bana doktor yüzde yüz kız dedi ama renkli ultrason kafamı karıştırdı budefada renkli ultrasona bakan doktorda nasıl kız dediler dedi çocuğun göbek kordonu bacak arasındaydı cinsel organını kapatmıştı kızda olabilir erkekte dedi pfff kafam çok karıştııı

işte benim durumumda tam bu oldu. karnım sivriydi erkek dediler, çok tatlı yiyordum erkek dediler, bir güzellik geldi üstüme erkek dediler....
ben ismi dahil herşeyini erkek üzerine planladım.battaniyesinden biberonuna kadar mavi aldım( ne yalan söyleyeyim ilk çocukta erkek olsun istiyordum). işin garibi 4. ayımda doktor kesin kız olduğunu söyledi.yok ama ben illa erkektir yok göstermemiştir diye direttim. kız olduğunu bile bile içimde erkek istiyorum ya şartladım kendimi, etraftakilerin de bu tür yorumları olunca tamam dedim erkek bu... sonuç? çok şeker ,sağlıklı bir kız. bin kere şükrediyorum şimdi...iyiki kızım var:)) garibim uzunbir süre mavi battaniyeler, mavi zıbınlar içinde büyüdü:))
tabi senin şimdi doktorda kafanı karıştırmış , net bir şey dememiş. olsun sende her renkten al...inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeişini...hayırlı doğumlar, allah bir avazda kurtarsın...

canım bir hafta sonra tekrar baktır bebiş oynar yerınden belkı gosterır emin oluncada alırsın esyalarını hurafe falan ama kızlar bu yıl kız yılı

canım ya sivri olunca kız,yaygın olursa erkek oluyor.allahım sağlıklısını nasip etsin.kız yada erkek ne farkederki.sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim.

ben böyle seylere inanmiyorum kiz da olsa canim,erkek de olsa canim..
yeter ki salgikli olsun ..cinsiyeti hic onemli degil...

X