Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar bı sitede okumuştum denenebilir

Twityy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2012
119
6
6-7 yaslarında bir kız cocuğu abartisiz her gun her gün çilek yiyormuş kızın göğüsleri 80 bedene çıkmış ve aile doktora gitmiş durumu anlatmış. Doktorda çilek hormonundan dolayı olduğunu söylemiş. Tabiki bu kızını bu yasta çok fazla ama çilek yememizin faydası olsbilirir zaten çilek kremlerinide cogu insan göğüsünde masaj olarak uyguluyor.

Evet kızlar çilek yiyerek büyütme imkanımız var :) umarım faydasını görürüz

Nasıl yani :S bildiğimiz normal çileği yersek mi büyüyecek göğüslerimiz yok artık acaba çilek+şerbetçiotunun kaynamış suyunu karıştırıp sürsek masaj yapsak sonra folyoyla sarsak nasıl olur ki. Şerbetçiotu ne olsa işe yarıyormuş çilekte bunu desteklese ohh miss tadından yenmez sanırım aklıma yatmadı değil bunu da bi denemek lazım :)

cilek yagi suruyorlar buyusun diye ama ben o bolgedeki kilari besler diye korktugum icin hic bisey surmuorum

çilek yağı tüy yaparsa kremini sürsek. gercı o da muhtemelen çilek aromalıdır, sadece çilek kokusu vardır yani..

Lazer epilasyona gidiyorum ama şöyle yapılabilir. çilek-şerbetçi otu suyu vs ile masaj yapılabilir tüy sorunu varsa da apda sonrası hamamotu yapı :)) hem büyütp hem tüylerden kurtulabilirsiniz ben bu çilek ve şerbetçiotunu cidden deniicem bakalım ne olcak merak ettim

Ben de bu olayın kivili olanını duymuştum. Açıkçası çilek seven biri olarak çok tükettiğim zamanlar oldu ama hiç dikkat etmedim, ya da farkedilir bir değişiklik olmadı.

o çilekler gdo lu ya da hormonlu olmasın. kızcağızıda böyle etkilemiştir bence. hem doğal çileğin ömrü en fazla bir aydır mayısta başlar ve biter diğer 11 ay yediği çileklerde bence var bi numara .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…